Player Unknown’s Battlegrounds ( PUBG )


99

2018 yılının şüphesiz en iyi oyunlarından biri PUBG olarak bilinmektedir. Çıktığı günden beri büyük küçük pek çok kişi tarafından oynanan oyun, gerçek zamanlı savaş deneyimi yaşamak isteyen oyun severlerin kısa süre içerisinde en sevdiği oyunlardan biri olmayı başarmıştır.

Player Unknown’s Battlegrounds ismi biraz uzun olduğu için kullanıcılar genellikle PUBG ismini tercih etmektedir. PUBG özellikle kalabalık bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için oldukça ideal olmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde öğrenip kendinizi geliştirebileceğiniz bir oyun olduğu için bu konuda da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Oyunun grafikleri genel olarak bazı eleştirilere maruz kalsa da, kısa zaman içerisinde onların da düzeleceğini düşünüyoruz. Ayrıca hikaye konusunda da bazı eleştiriler olabilmektedir. Fakat genel olarak oyun severlerin bu konuları çok umursamadığını ve PUBG oyununu oynamaya devam ettiklerini de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oyuna sürekli olarak güncelleme gelmektedir. Gelen güncellemeler ile birlikte oyuna yeni pek çok şey eklendiği için sürekli gelişen bir oyundur. Windows üzerinden oynayabileceğiniz oyunu Steam kullanarak satın alabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir