Jurassic World Evolution


81

Çıkış tarihi henüz net olmayan Jurassic World Evolution oyunu, oyun severlerin Xbox için çok uzun süredir beklediği oyunlar arasında yer almaktadır. Bu durumun en büyük sebebi ise oyunun Frontier Developments tarafından geliştirilmiş olmasıdır. Şirketin daha önceki oyunları çok başarılı ve kaliteli olduğu için oyun severlerin normal olarak yeni oyunlar beklediğini söyleyebiliriz.

Daha önce Planet Coaster oynadıysanız aslında Jurassic World Evolution oyunu sizin için çok da yabancı olmayacaktır. Çünkü bu oyunda da kendi parkınızı kurup yönetmeniz gerekecektir. Oyunun görsellerine baktığımız zaman Planet Coaster’a göre çok başarılı ve modern tasarımlara ve grafiklere sahip olduğunu görüyoruz. Yani oyunu oynarken çok eğleneceğinizi belirtebiliriz.

Tabii ilk başta kurarken oldukça masum olarak görünen parkta pek çok olay ve kaza yaşanacaktır. Sizin de bu olaylara en kısa sürede ve en mantıklı şekilde müdahale etmeniz çok önemlidir. Oyunun genel olarak eğlenceli ve heyecanlı bir temaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de T-Rex’in parkın kapılarını açıp, parkta bulunan insanların kaçışmasına izin vermesi de oldukça eğlenceli görsellere sebep olmaktadır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir