Sea Of Thieves


71

Sea of Thieves, Xbox oyuncuların aslında 3 yıldır beklediği oyunlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Yani oyunun tanıtımları aslında 3 yıl önce yapıldı fakat 3 yıldır oyundan haber alınamıyordu. 20 Mart 2018 tarihinde ise oyun severler oyunun satışa sunulduğunu gördüler.

20 Mart 2018 tarihinde uzun bir rötardan sonra satışa sunulan oyun, çıktığı günden beri çok iyi yorumlar almaktadır. Özellikle Microsoft’un çok sayıda reklam yapması ile geniş bir oyun sever ağına ulaşabilen oyunun şu an için çok sayıda oyuncuya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Açık denizlerde ve ıssız adalarda geçen oyun, oyun severlerin korsanlık deneyimi yaşaması açısından oldukça başarılı bir oyun olarak görülmektedir. Oyunda yer alan grafiklerin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik sürekli olarak oyuna güncelleme geldiği için çok başarılı eklemeler de yapılmaktadır. Xbox One için çıkarılan oyun çok fazla oyun severe ulaştığı için yakın zamanda PC sürümü de çıkacaktır. Böylece korsan oyunlarını seven fakat Xbox’ı olmayan oyuncuların da Sea of Thieves oyununu rahatlıkla oynayabileceğini söyleyebiliriz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir