Sea Of Thieves


71

Sea of Thieves, Microsoft üzerinden oynayabileceğiniz bir video oyunudur. Aksiyon ve macera türündeki oyunun en çok sevilen özellikleri, açık dünya bulunuyor olmasıdır. Bu sayede pek çok farklı geminin yer aldığı oyunda, rotanıza bağlı kalma zorunluluğu bulunmadan savaşabiliyorsunuz. Sea of Thieves oyununun gerçek gemi savaşlarını anımsatması ve çılgın korsanların yaptıklarını anbean yaşayabilmeniz için görsel efektler detaylı oluşturulmuştur.

Sea of Thieves Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanabilmesi için, diğer oyuncuların da bulunduğu moda girilebilir. By sayede online olarak geminizi yönetebilir ve korsanların yaptıkları her şeyi yapabilirsiniz. Yüzme özelliği, köpek balıkları, top kullanımı, gemi tamiri, yağmacılık, gemi batırma ve gemi çalma gibi özellikleri bulunuyor.

Hem başarılı sonuçlar almak için çok sayıda uygulamayı kullanabiliyor hem de diğer oyuncuların teknelerini yağmalayabildiğiniz için, kolayca para kazanabiliyorsunuz. Rom, muz, altınlar, tahta çivi gibi pek çok farklı ekipman, bilgisayar oyunları arasında yer alan bu oyunda ele geçirilebiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir