Red Dead Redemption 2


78

Grand Theft Auto yani GTA serisinin de yapımcısı olan Rockstar Games, yine GTA gibi herkesin beğeneceği bir seri ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. PS4 ve Xbox One uyumlu olarak oynanabilen Red Dead Redemption serisi, 2018 yılında karşımıza 2.oyunu ile çıkıyor.

Serinin ilk oyununun büyük ilgi toplamasından sonra benzer şekildeki farklı atmosferi ile dikkat çeken Red dead Redemption 2 de çıkar çıkmaz oyun severlerin satın aldığı ve beğenerek oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Red Dead Redemption serisinin ilk oyunundan farklı olarak bu oyunda karşımıza baş rol için Dutch van der Linde’den Arthur Morgan bulunuyor.

Red Dead Redemption oyunu, oyun severlere enfes bir hikaye sunduğu için aslında uzun süredir yapımcılardan bir PC oyunu bekleniyordu. Hatta bu konuda bazı iddialar da ortaya atılmıştı. Fakat 2018 yılında Rockstar Games, takipçilerini şaşırtarak yine bir konsol oyunu ile karşımıza çıkıyor. Ancak dediğimiz gibi oyun oldukça başarılı ve yine harika bir hikaye ile oyun severlerden tam not almayı başarıyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir