Monster Hunter World


77

İnternette Xbox One için oyun ararken karşınıza en çok çıkacak oyunlardan bir tanesi Monster Hunter World’dür. 26 Ocak tarihinde oyun piyayasındaki yerini alan bu oyun, Capcom imzası taşımaktadır. Zaten oyunlarla ilgiliyseniz, bu seriyi daha önce duymuşsunuzdur. Çünkü bu oyun uzun süredir oynanan oyun serileri arasında yer almaktadır.

Nintendo oyuncuları tarafından çok sevilen bu seri 2018 yılında Xbox sürümü ile karşımıza çıkmaktadır. Açık ve hayali bir dünyada gerçekleşen oyun serisi, avcılık yeteneklerinizi konuşturmanız açısından önemli bir yere sahiptir. Yani isminden de anlayabileceğiniz gibi oyunda avcı olacaksınız ve görevleriniz olacak.

Oyun daha çıkmadan önce pek çok ön sipariş alarak, ne kadar iyi bir oyun olacağını garantilemiştir. Tabii çıktıktan sonra da herkes tarafından büyük bir ilgi ile karşılandığını söyleyebiliriz. Oyunun bu kadar sevilmesinin en önemli sebebi ise grafikleri! Oyunda kullanılan grafikler oldukça başarılı ve modern bir şekilde karşımıza çıkıyor. Böylece gerçeğe en yakın oyun deneyimini de yaşamış oluyorsunuz. Özellikle silah tasarımları gerçekten çok başarılı görünüyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir