Metal Gear Survive


75

2018 yılı Xbox oyunları konusundan oldukça şanslı bir yıl olmaya devam etmektedir. 22 şubatta oyun severlerin beğenisine sunulan Metal Gear Survive oyunu da bu oyunlardan bir tanesidir.

Hideo Kojima, Konami’den ayrılınca Metal Gear’ın devam edip etmeyeceği herkes tarafından merak edilen konulardan bir tanesi olmuştu. Konami bu konuda oyun severlere açıklamalar yapsa da, yine de insanlar Metal Gear serisinin akıbetini merak ediyordu. Çünkü Metal Gear serisi pek çok oyuncunun favori oyunları arasında yer alıyordu bu nedenle de insanlar serinin devam etmesini çok istiyordu.

Gelen talepler üzerine Konami de söz verdiği gibi yeni bir Metal Gear oyunu ile karşımıza çıkıyor. Metal Gear Survive oyunu, serinin diğer oyunlarına göre biraz farklı olsa da, Hideo Kojima olmadan yapılabilecek en iyi Metal Gear oyunu olarak görülmektedir. Açık dünyada oynanan oyunda grafikler ve tasarımlar oldukça başarılı görünüyor. Oyunda geçilen yeni evrende, yine karşımıza Big Boss’un askerleri çıkıyor fakat bu sefer farklı bir boyuta geçtikleri için karşılarına zombiye benzeyen yaratıklar çıkıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir