Colins Kışlık Modeller


82

COLIN’S hazır giyim ve diğer ürünleri gençlerin hayatı zevkle yaşamalarını amaçlıyor. Eşsiz tasarımları, parlak renkleri ve kumaşları ile giyim dünyasının bir numarası olmaya devam ediyor. Vücudu sarması ile rahatlık sağlayan özgün tasarımları ile kadın erkek bütün gençlerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor.

Regular Fit Kahverengi Kadın Mont

Yeni sezon ürünler arasında olan mont oldukça şık. Rahat giyinmeyi seven gençlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Regular Fit Kahverengi Kadın Mont yüzde 68 kumaş ve yüzde 32 pamuktan oluşan yapısı ile kış için ideal. Spor tarz sevenlerinde beğeneceği bir tasarıma sahiptir. Rengi ise kışın habercisi olan sonbaharı simgeliyor.

Regular Fit Hooded Kapüşonlu Çok Renkli Kadın Kazak

Renkleri ve tasarımı ile gençlerin ruhunu yansıtıyor. Her renk ve tarz jean ile kombinlenebilir. Triko grubunda olan kazak yüzde yüz akrilik ile üretilmiştir. Regular Fit Hooded Kapüşonlu Çok Renkli Kadın Kazak doğru ayakkabı, mont ve aksesuarlar ile bir kombin oluşturulduğu zaman kadını daha da mükemmel hale getiriyor.  Modası hiç geçmeyen kapüşon bu kazak ile tam uyum gösteriyor. Daha canlı renkler ile daha mutlu olanlar için renk seçenekleri bulunmaktadır.

Regular Fit Mavi Kadın Sweatshirt

Kadın erkek fark etmeden kış sezonunun değişmez ve dolaplardan eksik olmayan bir parça. Pantolon, tayt, eşofman her tür alt giyim ile kombinlenebilir. Regular Fit Mavi kadın Sweatshirt rengi ile kış ayında baharı anımsatıyor. Eşofman ile kombinlenir ise spora uygun. Pantolon ile kombinlenir ise alışveriş uygun hale gelmektedir.  Farklı renk seçenekleri her tarz insana hitap ediyor.

Comfort Fit Kapüşonlu Baskılı Kırmızı Erkek Sweatshirt

Sweatshirt kadınlar kadar erkeklerinde favorisi olan bir ürün. Göz alıcı rengi ve görüntüsü ile tarz bir tasarım. Comfort Fit Kapüşonlu Baskılı Kırmızı Erkek Sweatshirt yüzde 62 pamuk ve yüzde 38 polyester karışımı bir kumaştan üretilmiştir. Normal kesim  bir üründür. Sweatshirtler dört mevsimin vazgeçilmez parçalarındandır. Pantolon ve eşofman gibi parçalar ile bir bütün oluşturur. Yeni  sezon ürünlerinden olan ürün kapüşonu ve önündeki baskı ile spor bir görüntü oluşturuyor.

Slim Fit Bordo Erkek Kazak

Yeni sezon kış koleksiyonu parçası olan Slim Fit Bordo Erkek Kazak yumuşak dokusu ile gençlerin gözdesidir.  Renkli giyinmeyi seven erkeklerin ilk tercihi. Ürün yüzde 57 ve yüzde 43 pamuk karışımı ile üretilmiştir. Rahat ve sıcak tutan yapısı ile kış aylarının vazgeçilmezidir. Bu tarz kıyafetlerin modası hiçi geçmez. Özellikle rahat ama şık olmak isteyenler için uygun bir seçimdir.

Giyim kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez tutkusu ve hayatın gerekliliğidir. Rahat, şık, farklı ve tarz olmak isteyen gençlerin buluşma adresi Colins yılların deneyimi ile yeni koleksiyonlarını oluşturmaya devam ediyor. Sizde  eşsiz parçalar almak ya da   muhteşem kombinler oluşturmak istiyorsanız https://www.colins.com.tr/ adresine bir uğrayın!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir