E Bebek Bebek Hediyeleri


81

2001 yılında yeni baba olan bir girişimci tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren gelişerek bebekler ile ilgili her alanda öncü bir markaya dönüşmüştür. E Bebek bebekler ve bebek sahibi olan veya olmak isteyen aileler için gerekli olan her türlü ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Erkek Bebek Dinozor İnterlok Uzun Kol Patikli Bebe Yaka 3’lü Tulum-Body-Şapka

Hayatın en büyük gereksinimlerinden biri olan giyim. Söz konusu bebekler olduğu zaman daha çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Erkek bebek dinazor interlok uzun kol patikli bebe yaka 3’lü tulum-body-şapka bebekler için özel tasarlanarak üretilmiş bir üründür. Eğlenceli ve oldukça sevimli bir görüntüye sahip olan ürün bebeklerin ilgisini çekmektedir.  Yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Bebeklerin sağlığını etkileyecek malzemeler üretiminde kullanılmamıştır.

Bebek Yürüme Yardımcısı

Bebeklerin birçok ihtiyacı vardır. Bunlardan bir tanesi yürümeye başlayacakları zaman ihtiyaç duyulan bebek yürüme yardımcısıdır. Kullanımı oldukça basit ve rahat bir üründür. Bebeğin güvenliğini bacak arasından ve belden kavrayarak sağlamaktadır. Bebekler ellerinden tutulduğu zaman ani bir hareket ile zarar görebilirler bebek yürüme yardımcısı böyle bir olayın yaşanmasını engellemek amacı ile tasarlanmıştı. Ayrıca bebek elleri serbest olduğu için daha özgür ve rahat bir şekilde yürümeyi öğreniyor.

Basic Triko Şişme Hırka

Minikler için tasarlanmış çok sevimli bir kıyafettir. Bisiklet yaka ve uzun kolu ile kış aylarında bebekleri sıcak tutmak için idealdir. Basic triko şişme hırka günlük kullanım amacı ile yüzde yüz akrilik şeklinde üretilmiştir. Bebekleri rahatsız etmeyecek tarzda bir hırkadır. Hayatın neşesi olan bebekleri için hediye olarak alınabilir.

Daddy’s Helper Sweatshirt-Hırka-Alt 3lüSet

Bebeklerin ciltlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bebek sağlığına zarar verecek materyaller üretiminde kullanılmamıştır. 3 aylık ve 1 yaş aralığında olan bebeklere göre bir üründür.  Daddy’s Helper Sweatshirt-Hırka-Alt 3lüSet takım olarak satılmaktadır. Takımın hırkası yüzde 40 pamuk, yüzde 55 polyester ve yüzde 5 elestik yapıda üretilmiştir. sweatshırt yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Alt ise yüzde 60 pamuk, yüzde 35 polyester ve yüzde 5 elastik kumaştan üretilmiştir.

Kış Kız Bebek Basic Kulaklı Kapüşonlu Mont

Bebeklerin rahatı ve konforu her zaman ön plandadır. Çocuklar kış bile olsa oyun oymalıdır. Bu yüzden hareketlerini kısıtlamayacak ve sıcak tutacak kış için gerekli kıyafetlere ihtiyaç vardır. Kış kız bebek basic kulaklı kapüşonlu mont bu ihtiyaçları karşılama amacı ile tasarlanmış bir üründür. Canlı renkleri ile 1 ve 5  yaş aralığında çocukların ilgisini çekecek bir monttur. Bu yaş aralığında olan bebekler için kullanışlı ve güzel bir hediye seçeneğidir.

Hayatlarımıza girdikleri anda odak noktası hale gelen bebekler için her şeyin en iyisini yapmak isteriz. E Bebek bu isteği gerçekleştirmek her zaman çalışmaktadır. Sizde bebeklerinize güzel, canlı ve sevimli hediyeler verme isterseniz https://www.e-bebek.com/ adresine giderek bunu gerçekleştirebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir