Columbia Ayakkabı Tasarımları!


90

Columbia tasarımları ve hizmet kalitesiyle en çok tercih edilen online alışveriş sitelerindendir. Model ve renkleri tüm kombinlere uyumlu ayakkabı tasarımlarını evinizin rahatlığında alabilirsiniz. Her yaş ve cinsiyet grubuna uygun ayakkabılara her zaman ulaşılır.

Peakfreak II Outdry Kadın Ayakkabı

Koşu ayakkabısı olarak tasarlanan ürün normal kullanım içinde idealdir. Peakfreak II Outdry kadın ayakkabı, kullanılan renkleri ve genel görünümüyle zarafeti yansıtır. Cordovan rengi olan ayakkabı taşıdığı açık pembe ve gri renk ayrıntılarıyla güzel görünmektedir. Kenar kısmı beyaz olan ve tabanında turkuaz renk kullanılan ürün kıyafetlerde spor tarzı yaratmada etkilidir. Bağcılık olan spor ayakkabı boğaz kısmında marka amblemi taşır. Normal kullanım ve yürüyüş ayakkabısı olan ürün, nefes alan suya dayanıklı bir üretimdir. Yürüyüş sırasında yaşanacak olumsuz hava koşullarına karşı tam zemin tutuşu sunar. Bağcıkları ve taban tasarımı ayakları tamamen sarar. Dikiş kullanılmayan tasarımı ayakkabının kusursuz görüntüsünün en üst seviyeye taşır. Navic fit sistemle üretilen üründe orta taban kavraması güçlüdür. Darbe emiş teknolojisi olan ürün yüksek performans sağlar.

Redmond V2 WP Erkek Ayakkabı

Kombinlerin tamamlayıcı parçaları olan ayakkabıların çok sayıda model ve renkleri bulunur. Ayakkabıların rahat kullanılması için ayak numaralarına uygun alınmaları ve ayakların tam sarmaları önemlidir. Monument Redmond V2 WP erkek ayakkabı siyah rengiyle klasik tasarımdır. Siyahın tüm renklere ola uyumu ayakkabını giysilere uyumunu kolaylaştırır. Patika ve orman yürüyüşleri için geliştirilen ürün tam koruma sağlamaktadır. Suya dayanan ve nefes alan omni-tech teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Orta tabanda kullanılan teknoloji rahat bir yürüyüş sağlar. File- dokuma ve süet deri karışımı kullanılarak üretilen kullanım ömrü uzun ürünlerdendir. İç çorap yapısı kullanılan ürün yağmur ve kar suyunu geçirmez. Yürüyüş ayakkabısı olması günlük kullanımını engellemez.

Firecamp III WP Kadın Ayakkabı

Kadınların en sevdikleri aktivitelerden biri alışveriştir. Her şey için uzun bir alışveriş zaman harcayabilirler. Firecamp III WP kadın ayakkabı alışverişlerde sıklıkla alınan modellerdendir. Ayakkabının rengi monument olarak gösterilmektedir. Pembe- beyaz- gri ve taban kısmında sarı renk kullanılmıştır. Patika yürüyüş ayakkabısı olarak üretilen spor ayakkabı toprak yollarda, korularda yapılan yürüyüşlerde rahatlık ve konfor sağlar. Kauçuk taban tasarımı zorlu hava şartlarında tam zemin tutuşu sağlar. Darbeleri emme, su geçirmeme ve orta tabanı ayağı tam sarar ve yürüyüş kazalarında zarar görmeyi engeller. Sızdırmaz dikişleri ila dokuma kumaştan üst yüzeye sahiptir.

Youth Firecamp Sledder 3 WP Çocuk Ayakkabı

Büyüklerin olduğu kadar çocukların ayakkabı seçimleri de önemlidir. Gelişim çağında olan çocukların ayaklarının rahat olması ilerde sorun yaşamaları için gereklidir. tasarlanan çocuk ayakkabıları ergonomik yapılarıyla ayakları sarar. Devamlı hareket halinde olan çocukların yaşadıkları kazalarda ayaklarının fazla zarar görmesi önlenir. Ürün koyu gri rengindedir ve mavi, beyaz, siyah renk dokunuşları içerir. Renkli ve rahat tasarımı miniklerin ilgi çekerek, ayakkabılarını sevmelerini sağlar. Bağcık kısımlarında olan açık mavi ipler ayakkabının dizaynına hareket katar. Nefes alan, suya dayanıklı ve bütün etkinliklerde kullanıma uygun olarak geliştirilmiş bir üründür.

Youth Hatana Waterproof Çocuk Ayakkabı

Koyu siyah üretilen Youth hatana Waterproof çocuk ayakkabısı klasik dizaynıdır. Çocukların ayak sağlıkları düşünülerek konforlu materyallerden üretilmiştir. Ayakkabıya hareketlilik veren beyaz renk ila deri görünümlü parçalardır. Parçanın üzerinde marka amblemi bulunur. Mink sporculara koşu ve yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanan ürün tüm aktivitelere uygundur. Bütün gün ayakkabıda kalan ayakların konforu için üst düzey teknolojiler kullanılmıştır. Darbe direnci, su geçirmeme ve orta taban teknolojisiyle rahat yürüyüş ene sevilen özellikleridir.

Kullanışlı ve uzun ömürlü ayakkabı modelleri geliştiren Columbia, her kesime uygun kaliteli ayakkabılar üretir. Her koşulda kullanılabilen ayakkabılar ve özel kullanım amaçları için üretilen ayakkabılara erişim adresi Columbia Türkiye Online Shop. İstediniz tarz ve modelde ayakkabıları alma için hemen siteyi ziyaret edin!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir