Oyuncu Çocuklara Casper!


82

Casper’ın son derece güçlü, hızlı ve yüksek çözünürlüklü oyun deneyimine katılmaya var mısın? Casper; Excalibur ‘un zirvelerdeki oyun deneyimini, zirvelere tırmanan oyuncular için geliştirdi. Son teknoloji işletim sistemi ve ekran kartı ile şimdi çok daha güçlü!

Excalibur G870 ile Kimse Önünde Geçemez! 

Casper Excalibur, oyuncu bilgisayarları konusunda devrim yaratan teknolojisi ile oyuncuları memnun etmeye devam ediyor. Excalibur G870; oyunculara yoğunlaştırılmış bir araştırma – geliştirme sürecinin ardından ve yüzlerce testin sonucunda, olağanüstü performans ve ihtiyaç dahilinde tercih edilebilecek, uyumlu, yüksek kaliteli donanımlar ile kendi Excalibur oyun bilgisayarını yaratma imkânı sunmaktadır.

Rakip tanımayan performansı ile tasarımda Hairline modeli ve maksimum mobilitesinin yanı sıra tüy kadarda hafif olması ile ön plana çıkmaktadır.

Akıllı turbo soğutma sistemi ile 89 fandan, bilgisayarın ayrı bölgelerine sıcaklık değerlendirmesi yapmakta ve akıcı bir oyun deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

Excalibur G911 Gücüne Hayran Kalacaksın 

Oyun bilgisayarlarının arasında en yeni, en iyisi! Metal kasası, 5Ms kadar kısa sürede yenileme süresi, QHD yüksek kalite ekran çözünürlüğü, 165 Hz. ultra yüksek yenileme hızı ile kusursuz bir deneyin!

Excalibur G911, zirveye ulaşmayı hedefleyen oyunculara kendin yap seçeneği sunarak bir ilke imza atmaktadır. Klavye altında bulunan renk değiştirme algoritması, binlerce seçeneği ile kullanıcıya eşsiz bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Excalibur G900 ile Yaratıcılığın Sınırlarını Baştan Yaz 

Son derece özel, eşsiz bir tasarım; Excalibur G900 ile oyunculara sınırları yeniden çizdiriyor!

Artık performansta azalma ve güç kaybı olmadan kusursuz bir oyun deneyimi ile baş başasınız! 6 farklı boru ile termal işletim sistemi ve ekran kartını her zaman serin tutmaya yarayan akıllı soğutma sistemine sahip, sınır tanımaz bir teknoloji.

Özel klavyesinde binlerce farklı renk seçeneği sunularak oyuncuların, oyun içerisinde yaşadıklarını deneyimin kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.

Excalibur G780 Şimdi Daha Geniş Daha Gerçek

Ultra geniş ekran ile oyununun içine çeken teknoloji ile tanıştınız mı?

Performans konusunda alanının en iyisi olmasının yanı sıra Excalibur G700; hangi ekran kartını ve işlemciyi seçeceğini oyuncuya bırakarak teknolojide dev bir adım atmaktadır.

Excalibur ‘un kaderini belirleyecek oyunculara, klavyede bulunan ışıklandırma sistemi ile binlerce farklı seçenekte renk değiştirme imkânı sunulmaktadır.

Kullanıcı deneyimini özelleştiren, 17 inç ekranı ile mükemmel hızlı ve akıcı görüntü deneyimini sunarak oyunun gerçeklik algısını yükselten bir bilgisayardan çok daha fazlası…

Canlı Görüntüler ile Heyecanlı Oyun Deneyimi; Excalibur G750 

Maksimum heyecan ve eşsiz detayları ile 4K Ultra HD oyun deneyimi ile efsanelerden; Casper Excalibur G750!

Akışkan görüntüler ve geniş ekran oyun deneyimi ile en ince detaylar bile artık rahatlıkla görülebilir. Anti-Parlama teknolojisi ile parlaklığı akıllıca ayarlar.

65.026 renkte ve 6 farklı mod ile klavye ile fare arasındaki ışık kombinasyonunu oyunun moduna göre ayarla! İki kat sağlam alüminyum kaplama altındaki metal kasaya rağmen hala tüy gibi ayrıcalıklı bir deneyim!

Sizde Casper Excalibur ’un eşsiz ve ayrıcalıklı oyun performansına dahil olarak zirveye ulaşmayı düşünürseniz casper.com.tr adresinden farklı seçeneklere ve fiyat bilgisine ulaşabilir ve kendi Excalibur’unuzu yaratabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir