Columbia ile Havan Yerinde!


84

Columbia tüm yaş gruplarındaki kadın, erkek ve çocuklara en kaliteli tasarım kıyafetleri sunan online alışveriş sitesidir. Düzenlediği kampanyalar ile sezonun trend ürünlerini uygun maliyete almanızı sağlar. Markanın sunduğu yeni koleksiyon, her zaman parmaklarınızın ucunda yer alır.

Marquam Peak Fusion Erkek Mont

Marquam Peak Fusion Erkek Mont yeni sezon ürünüdür. Kış aylarında sizi sıcak tutacak teknolojiyle üretilmiştir. Farklı renkleri bulunan ürünün tüylü kapüşonu vardır. Ön kısımdaki dört cep özel eşyalarınızı koymanız içindir. Montun önünde arma bulunmaktadır. İçerisindeki malzeme sizin soğuktan korunmanızı sağlar.

West Bend Full Zip Kadın Polar Üst

Polar üstler, kışın vazgeçilmez giysileridir. West Bend Full Zip Kadın Polar Üst rahat kesimiyle rahatlık ve spor şıklığı taşır. Koyu siyah rengindeki üst parça her renkle kolaylıkla kombin yapılır. Dar pantolonlar, eşofman altları, taytlar bu ürünün tamamlar. Evde rahatça otururken de yürüyüşe çıktığınız zamanda fark edilirsiniz. Yumuşacık olan poların fermuarlı geniş yan cepleri ile elastik manşet detayı zarif görünmesini sağlar. Farklı beden aralıklarında üretilen polar oldukça kullanışlıdır.

Marquam Peak Fusion Çocuk Mont

Marquam Peak Fusion Çocuk Mont Omni- Heat İnfinity teknolojisiyle aşırı soğuklarda dahi çocukların üşümesini engeller. Yapay yalıtım uygulaması vücut ısısının uzun süre içerde kalmasını sağlar. Kışın evde sıkılan çocukların parka gitmesine izin verebilirsiniz. Çünkü montun üstün özelliklerine ek suya dayanıklı kumaşı sıcaklığı muhafaza eder. Yan ceplerinin fermuarlı olması, çıkan yapay kürk ve göğüs kısmındaki cep ayrıntısı miniklerin hem rahat hem de havalı olmasını sağlamaktadır.

Tamiami II Kadın Uzun Kollu Gömlek

Tamiami II Kadın Uzun Kollu Gömlek her mevsim kullanılan kıyafetlerdendir. Kazak ve polar kullanılarak kendi stilinizi oluşturmanızı sağlar. Havalandırma özelliği, dayanıklı kumaşının güneş ışınlarına barikat olmasıyla birleşince ekstra konfor sağlar. Serin ve kuru kalmayı sağlayan tasarımı aynı zamanda antimikrobiyal koruma sunmaktadır. Böylece bakteri üremesi önlenir.

Columbia tarafından tasarlanan sağlıklı, şık, kaliteli kıyafetleri en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken https://www.columbia.com.tr/ tıklamak.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir