Casper Bilgisayar Ekipmanları


87

Casper çok sayıda teknolojik ürünü saniyeler içerisinde ekranınıza getiriyor. Bilgisayar ve bilgisayar ekipmanlarını markanın kalitesiyle temin edin. Tabletten oyun bilgisayarlarına, laptop çantalarına kadar teknolojiyle alakalı tüm ihtiyaçlarınızı burada bulabiliyorsunuz.

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı berrak ses kalitesiyle oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşıyor. Savaş veya yarış oyunlarında gerçeklik hissini yaşamanızı sağlıyor. Racing teknolojisiyle geliştirilen kulaklık normal kullanımda da ekstra rahatlık sağlar. Farklı renkteki ışıklar istediğinin şekilde hareket eder. Mikrofonu, sesinde kesinti ya da değişim olmadan diğer oyuncularla iletişim kurmanı kolaylaştırır. Metal tutucuları ve 45 derecelik dönüş açısıyla uzun kullanım ömrü vardır. Siyah rengi kalitenin yanında şıklığı sağlamaktadır.

Excalibur GX21 Oyuncu Mouse

Excalibur GX21 Oyuncu Mouse oyun tutkunlarını en çok tercih ettiği ekipmanlardandır. RGB aydınlatma, kauçuk malzeme ile kolay kullanım sağlar. Uzun süren oyunlarda mousenin tasarımı rahatlık sunar. Mat UV ışınları olan yüzey kaplaması ürünün yıpranmasını engeller. Sağ el kullanımına uygun bir dizaynı olmasının yanı sıra avuç içi, parmak ve pençe tutuşlarına uygundur. Bu sayede oyun esnasında tutuş şeklinizi değiştirerek verimli saatler geçirmenizi sağlar. Rakiplerinizin size yetişmesine fırsat vermeyen nitelikleri bu ürünü ön plana çıkarıyor.

Casper 23.8″ Monitör

Monitör, bilgisayarların en önemli parçalarındandır. Casper 23.8″ Monitör iş için gerekli olan tüm opsiyonları sunar. Görüş açısının genişliği, doygun renkleri ile işlerdeki verimi yükseltir. Low Blue Light özelliği sayesinde göz sağlığınızı korur. Parlaklık düzeyi işlerde, video izlerken ve oyun oynarken gerçek renklerle çalışmanızı sağlıyor. 75Hz/6ms hızı, her şeyi aynı anda görmenizi, kontrol etmenizi yarıyor. Ürünün özellikleri iş yaşamının yanında günlük kullanımda da üstün performans elde etmenize yardım ediyor. Uzun ve kısa süreli kullanımlarda 2 hoparlörü net ses akışı sağlar. Seslerde bozulma yaşamadan tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Casper marka ürünlerin kalitesini hayatınızın her alanında görmek çok pahalı değildir. En kaliteli son teknoloji tasarımları https://www.casper.com.tr/ adresinden alın.  


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir