Dagi Kışlık Ev Giyim!


81

Türkiye’de iç giyim sektörünün lider firmaları arasında yer alan Dagi dünya trendlerine uygun tasarımları ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Yenilikçi bakış açısı ile sektöre nefes aldıran firma özellikle kışlık ev giyim alanında modaya yön veriyor.

Bordo Basic Penye Modal Gömlek Pantolon Pijama Takımı

2 parçadan oluşan bordo basic penye modal gömlek pantolon pijama takımı %50 pamuk %50 model kumaş yapısına sahip. Gömlek yaka üst önden düğmeli, kolları manşetsiz omuz yapısı düşük. Alt kısım beden lastikli, rahat kesim, uzun paça.

Soğuk kış günlerinde sıcacık tutan ürün kadınların son dönemdeki favorileri arasında yer alıyor. Günlük kullanıma uygun düz desenli dokuma kumaş ürünün kol tipi standart, paça tipi ise boru paça.

Pembe Nakış Detaylı Polar Sabahlık

Güne güzel başlangıç yapmak isteyenler için pembe nakış detaylı polar sabahlık tasarımındaki ince detaylar ve üretiminde kullanılan malzemeler ile farkını belirliyor. Sıcak yatağınızdan kalktığınızda pijamanızın üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz ürün aynı zamanda sabahın erken saatlerinde dahi şık olmanızı sağlar.

Ayrıca yalnızca iç çamaşırı ile de rahatlıkla kullanılabilen giysi özelliğindedir. Belden kuşaklı, cepli, nakışlı sırt detayı ile dikkat çeken ürün %100 polyester. Kadınların ev içerisinde rahat şekilde hareket etmesini sağlarken hassas dönemlerde çok daha konforlu bir süreç geçirmeye yardımcı olur.

Rahat kullanımından dolayı göze hitap eden ev giyim parçasıdır. Yumuşak kumaş yapısı etkileyici rahatlık sağlarken üzerinizde yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Evinizde rahatlamak için ayırdığınız tüm zamanınızı çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Bordo Kadın Harry Potter Ev Patiği

Harry Potter’ın fantastik aynı zamanda eğlenceli dünyasını ev giyim stilini kazandıran bordo kadın Harry Potter ev patiği sıcacık hisler uyandırıyor. İçi polar olan tabanı yumuşak ve soğuktan koruyan özelliklere sahip ürün kumaş yapısı ile konfor sunuyor. Tekstil kumaş sağlıklı kullanım imkanı sağlarken taban rahatlığı gün içerisinde evde rahat hareket etme imkanı kazandırıyor.

Trendleri yakından takip etmek isteyenlere Dagi yenilikleri ve değişimi ile öncülük ediyor. Dijitalleşme süreci içerisinde dagi.com.tr adresini yeniledi, hemen göz atın.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir