Combat Arms Atlantik ötesine açıldı


96

Avrupa ve Kuzey Amerika bölgeleri, Batı dünyasının en başarılı ücretsiz multiplayer shooter oyunu Combat Arms’ın artık tek hizmeti altında yer alacak. Nexon Europe; Avrupa ve Kuzey Amerika’daki oyuncuları, entegre edilmiş tek bir hizmet altında bir araya getiren hizmetin hayata geçirilmesi için geceli gündüzlü bir çalışma yürüttü. Bugünden itibaren bu bölgelerdeki oyuncular birbirleri ile savaş meydanında çarpışabilecek.

Bölgelere yönelik farklı hizmetlerin tek bir hizmet altında birleştirilmesi ile oyuncu tabanı en yüksek seviyeye çıkarılıp birleştirilmiş oldu. Bütün oyuncuların arkadaş listeleri, klan listeleri ve oyun içi not geçmişleri muhafaza edilirken Seviyeler birleştirilerek rekabet daha da artırıldı.

Avrupa’daki 7 milyon oyuncu Kuzey Amerika’daki 6 milyon oyuncu ile birleştirilerek Combat Arms oyununda aktif kullanıcı sayısı 13 milyon gibi dikkat çekici bir rakama çıkarıldı. Şimdi hemen bize katılıp düşmana direnme sırası sizde.

Hizmetlerin tek bir çatı altında birleşmesini kutlamak amacıyla Nexon Europe, bir dizi etkinlik ile oyun içi çeşitli hediyeler ve ödüller verecek. Tüm detaylar için: combatarms.nexoneu.com


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir