Combat Arms Türkiye Turu – Turnuva


92

Combat Arms

Türkiye’de en çok oynanan MMOFPS oyunlardan biri olan Combat Arms, Türkiye Turuna başladı. 27 Eylül ve 12 Ekim tarihleri arasında devam edecek olan turnuvada oyun geliştiricisi olan Nexon ekibi 3 farklı şehirde internet kafeleri gezerek Combat Arms oyuncularına meyden okuyacak. Turnuva İstanbul, Konya ve Antalya’da düzenlenecekken katılım ücretsiz ve şartsız olduğunu da belirtelim.

Nexon Europe’un Türkiye’deki oyuncular için bu yıl planladığı en büyük etkinlik olan Combat Arms Türkiye Turu oyunculara posterler, asker künyeleri, fare altlıkları, tişörtler ve başka birçok sürprizden oluşan sunacak.

Tur boyunca 10’dan fazla internet kafe etkinliği düzenlenecek. Nexon Europe’tan Uzman askerler bir yandan beşe beş takımlı maçları yönetirken diğer yandan kendi takımlarını oluşturarak yerel oyunculara karşı mücadele verecekler. Combat Arms tutkunları etkinliklere dostları ya da klan üyeleriyle birlikte katılım gösterebilecek.

Nexon Europe Ürün Müdürü Eray Yumurtacı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’deki Combat Arms tutkunlarıyla buluşmak bizim için büyük bir keyif olacak. Bu fırsatı birçok Combat Arms tutkunuyla tanışmak ve onlarla güzel vakit geçirmekle değerlendireceğiz. Ülkedeki en iyi klanların muhteşem mücadelesine tanık olurken Türkiye’deki oyuncularımızın Combat Arms’a gösterdikleri yoğun ilgiyi de yerinde görebileceğiz. Herkesi silah yarışına bekliyoruz!

Turdaki etkinliklere katılacak oyuncular birbirinden hırslı Combat Arms askerleri ile çöl kalelerinden sanayi tesislerine ve derin ormanlara kadar geniş çeşitlilikte mücadele sahalarında zorlu bir mücadeleye girişecek.

Etkinliklerle ilgili ayrıntılı bilgi kısa bir süre içerisinde açıklanacak. Bu esnada Combat Arms hakkında daha fazla bilgi edinmek, oyuna kaydolmak ve oyunu oynamak için http://tr.combatarms.nexoneu.com adresindeki resmi siteyi ya da https://www.facebook.com/CombatArmsTurkiyeResmi adresindeki Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir