Crysis Oyunu Hakkında


79

Oyun dünyasını ortaya çıktığından bu yana oldukça meşgul eden Crysis oyunu, Directx 10 desteği ve harika grafiği ile birçok oyuncu tarafından tam puan almayı başaran oyunlardan birisi. Türkçe dil desteği sayesinde Türk oyuncuların da beğenisini kazanan oyunun seslendirmelerini İpek Tuzcuoğlu, Dolunay Soysert, Ziya Kükürt gibi profesyonel seslendirme sanatçıları üstlendi. Seslendirme ve çeviri konusunda bazı oyuncular tarafından endişe duyulmuş olsa da seslendirme tamamlandıktan sonra bu endişeler ortadan kalkmışa benziyor. Hatta oyunun yapımcıları olan Crytek ve Yerli kardeşler bu konuda oldukça övgü almış durumdalar.

Crysis Oyununun Özellikleri

Crysis Oyunu ses efektleri, patlamalar, kurşun sekme sesleri ve müzikleri konusunda oldukça başarılı. Eğer iyi bir ses sistemine sahip bir donanımla bu oyunu oynuyorsanız oldukça keyif alacağınızı söyleyebiliriz.

Ayrıca oyun grafikleri anlamında da oldukça başarılı. Işık ve gölge oyunları, patlamalar harika görsellerle oluşturulmuş. Oyunda farklı seviyelere ilerledikçe bu görsel şölenin ve efektlerin daha da arttığını ve oldukça gerçekçi görsellerle karşı karşıya geleceğinizi şimdiden söyleyelim.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir