Into The Breach Oyun Tanıtımı


89

Böceklerin yaşam alanlarına saldırısını konu alan oyun güçlü piksel görsellere sahip ve roguelike temelleri üzerine kurulmuştur. Oyunda böcek saldırılarına karşı sivil halk ve binalar robotlar yardımıyla korunmaya çalışılıyor.

Oyunun Özellikleri

Oyunda üç adet robot seçiliyor ve böceklere karşı bir savaş yürütülüyor. Oyunun başlangıcında tank, topçu ve yakın dövüş teknikleri ile mücadele verebilen robotlara sahip olabiliyorsunuz. İlerledikçe ve puan kazanmaya devam ettikçe takımınızı değiştirebilme şansına sahipsiniz. Başarı kazandıkça oyunda yıldız kazanıyor ve yıldız sayısına göre de oyunun özellikleri artıyor.

Oyun tehdit altında olan belirli bölgeler vererek bu bölgeleri böceklerden temizlemenizi istiyor. Bu görevleri yerine getirdikçe bazen yıldız kazanıyorsunuz bazen de ana güç kaynağınıza can ekleniyor. Ana güç kaynağı bir anlamda oyunun temeli. Yani asıl amaç ana güç kaynağını yok ettirmemek. Into The Breach Oyununda hard seviye aynı zamanda en zorlayıcı bölüm olarak tasarlanmış. Böceklerin bir sonraki turda nereleri hedef aldıklarını ancak o tura girdikten sonra görebiliyorsunuz.

 

 


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir