Merged Oyunu


69

Merged; dünya çapında yaklaşık 50 milyondan fazla kişiye ulaşan ve 5 günde 1 milyon kez indirilme rekoruna sahip bir oyun. Türk bir oyun şirketi olan Gram Games tarafından yapılan Merged bu kadar kısa sürede bu kadar oyuncuya ulaşarak büyük bir başarıya imza atmış oyunlardan birisidir.

Hatta dünya çapında mobil oyunlar üzerinden yapılan bir sıralamada en çok oynanana 9. Oyun olma özelliğine de sahip olan oyun mobil oyunlar sıralamasında oldukça başarılı.

Oyunun Özellikleri

Aynı zamanda 1010! Oyununun yapımcısı da olan Gram Games, oyunda keyif ve eğlenceyi ilk planda tutuyor. Herhangi bir zaman ve hak sınırı olmayan oyunun grafikleri de oyuncular tarafından oldukça beğenilmekte.

Mobil oyun meraklılarının ilgiyle oynadıkları oyun temel olarak blok tabanlı bir bulmaca oyunu. Oyunun en çok indirildiği ülkeler Amerika Birleşik Devletleri, Brezilyai Hollanda, Kanada ve Türkiye.

Oyundaki amaç aynı renkteki üç bloğu birleştirme üzerine kurulu. Kısaca bloklu bir bulmaca oyunu olan Merged’de oyun alanı içerisinde blokları birleştirilerek yüksek rakamlara ulaşmak hedefleniyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir