Dark Souls için yeni açıklamalar


92

İlk çıktığı zamanlarda çok sessiz kalan ama serinin devamı geldikçe sürprizlerini arka arkaya oyuncularla buluşturan Dark Souls, yakın bir zaman içerisinde 3. oyununu da bizlere sunacak. Türünün diğer oyunlarına göre çok daha gelişmiş bir mekanik sisteme ve grafik kalitesine sahip olan Dark Souls, 3. oyunun trailerlarıyla da şimdiden bizleri etkilemeyi başarmıştı. Geliştirici firma From Software’in de Dark Souls serisiyle birlikte sektördeki marka değeri bir hayli arttı; farklı başarılı oyunları da yayımlamalarını bekliyoruz.

Serinin yaratıcısı ve Miyazaki ilk kez yeni oyunları Dark Souls 3 hakkında konuştu:

“Oluşturduğumuz temel oynanış mekaniklerimizin koruyoruz. Halen çok yüksek bir zorluk seviyesini alt etme şansına sahip olacaksınız, seriye has çevrimiçi tecrübesini yaşayacaksınız. Fakat bize özel bu oynanış temellerini geliştirdik ve her zamankinden daha kapsamlı hale getirdik.”

Ve sonra serinin hayranlarının duymak isteyeceği o harika cümleyi kuruyor:

“Oyundaki her şey sizi öldürmek üzerine tasarlandı. Ayrıca oyunun kontrol sistemini de hızlandırıyoruz. Şimdiye kadarki en hızlı Dark Souls oyununu yapıyoruz. Oyun hızlı olacak ama kesinlikle Bloodborne tarzında bir hız söz konusu değil. Oyunun temellerini koruyoruz.”

Dark Souls 3, 2016’nın başlarında PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkacak.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir