Dead By Daylight Oyun İncelemesi


90

Dead by daylight çevrimiçi birden fazla oyuncu ile oynanan ve tek oyunculu bir modda olmayan online bir oyun. Oyunu kısaca tanımlayacak olursak, dört kişi kurban rolünde, bir kişi katil rolüne giriyor. Çeşitli haritalarda geçmekte olan, kurbanların katil tarafından yakalanmadan çıkışlardan kaçmaya, katil karakterin de kurbanların tamamını öldürmeye çalıştığı kaçış ve korku oyunudur.

Kurbanların kaçabilmesi için yapması gerekenler aslında fazlasıyla basit. Harita üzerinde bulunmakta olan 7 tane jenaratörden beşini çalıştırdıktan sonra bulunan 2 adet çıkış kapısından bir tanesini açarak kaçmalısınız. Fakat bu durumdayken arkamızda bizi kovalayan bir de seri katil olacak. Bundan dolayı işler biraz da karışacak!

Dead by daylight kendsini tekrar eden bir oyun gözükse de ve bu doğrultuda da sıkılacağınızı düşünseniz de aslında durum pek de öyle olmayacak. Bu oyuna başlayınca başından uzun süre kalkmak istemeyeceksiniz. Oyunu oynarken gerilimi oldukça içten hissedecek ve daha fazla bağlanacaksınız!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir