Dead Cells Oyun İncelemesi


84

Roguelike türüne ilgisi olanlar için hem eğlenceli hem de kolay görünen ama zor bir oyun Dead Cells. Oyun karakterimizle zindanlardan kurtulmaya çalıştığımız oyun 2D görünümüyle nostaljik bir etki bırakıyor. Grafik anlamında piksel bir görünüme sahip olan oyun, oyun sonu canavarlarıyla hiç de göründüğü kadar kolay olmuyor.

Dead Cells Bölüm Sonu Canavarı

Motion Twin yapımı olan küçük çaplı bir mobil oyun olan Dead Cells, sürpriz bir şekilde piyasada yerini aldı. Oyunun mekanikleri günümüzde alışık olduğumuz gerçekçilikten çok uzakta. Nostaljiye yakın olan level atlamalı bir oyun olarak, her bölümün sonunda bir bölüm sonu canavarını atlatmanız gerekiyor. İlk başta herkesin kolay bulduğu bu oyun giderek zorlaşarak, hırslı ve kazanma arzusu olanları çileden çıkartabilir.

Büyük bir ilgiyle karşılanan oyun, kısa zamanda birçok sanal oyuncu tarafından oynandı, videoları çekildi ve 1990 yılının oyun mekanikleriyle özlem giderildi. Severek oynayacağınız Dead Cells oyununun online olma ihtimali de konuşulmaya başladı Kolay bir indirme imkanı olan oyun herkes tarafından beğenildi.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir