The Beast Insıde Oyun İncelemesi


91

Korku oyunları serisi sevenler için 2019 yılında çıkmış olan The Beast Insıde, 1979 yılında geçen korkunç bir hikayenin izlerini taşıyor. Oynarken tüylerinizi ürpertecek sahneleri ve gerçekçi grafik özellikleriyle The Beast Insıde oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun ana teması soğuk savaş döneminde geçerken, hem tarihi hem de korku dolu anlar sizi bekliyor olacak.

The Beast Insıde Kaliteli Bir Korku Oyunu

Soğuk savaş döneminde bir askeri canlandırdığımız oyunda, görevimiz şehir yaşantısından uzak düşman birliklerinin kodları çözmek. Bu sırada harabe evlerin içinde dolaşırken, eski çağlardan kalma şifrelere rastlıyor ve aynı zamanda korku dolu dakikalar yaşıyoruz.

Genel olarak diğer korku oyunlarından farkı yokmuş gibi görünse de kapı gıcırtıları, korku efektleri çok kaliteli işlenmiş oyunda. Hikayesi olan ve sürükleyici bir etki bırakan The Beast Insıde korku oyunuyla bir süre kendinize gelemeyebilirsiniz. Oyunda canavar modu ve standart oyun modu bulunuyor. Bol koşuşturmalı ve bu sırada şifreleri çözerken heyecan dolu bir oyun sizi bekliyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir