Dragon City Mobil Oyunu


80

Dragon City uygulamasının oyun özellikleri, kuralları, oyunda seviye yükseltme ve gelişme şartları yoğun ilgi görüyor. Toprak, su, ateş, bulut, doğa, elektrik gibi birbirinden farklı elementlerin oluşturduğu bir ortam bulunuyor. Bu ortamda ejderha yetiştirmek, bu süreci düzenli bir hale getirmek ve yeni türler elde etmek için kendi çiftliğinizi kurmanız gerekiyor.

Her bir ejderhanın çiftleşebileceği, yatabileceği yerin birbirinden farklı kuralları bulunuyor. Bu kurallara uygun hareket ettiğiniz taktirde hiçbir sorun yaşamaz, tamamen farklı elementlerden özel ejderha üretimi yapabilirsiniz.

Dragon City Nasıl Oynanır?

Ejderhaların yetiştirilmesi için bir kuluçka bölümü bulunuyor. Öncelikle size verilen başlangıç ejderhalarını çiftleştirmeli, bu ejderhalardan yenilerini elde etmelisiniz. Su ve toprak ejderhası çiftleştiği taktirde çamur ejderhası elde ediliyor. Çamur ve ateş birleştiğinde ise tamamen farklı bir ejderha üretilmiş oluyor. Birbirinden farklı onlarca kombinasyonu bulunan Dragon City ejderha listesi ile hangi ejderhadan hangisinin alınabileceğini görebilirsiniz. Dragon City hile ile de oynanabilen bir uygulama olduğu için, Android cihazlarda hileli modu da indirilebiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir