Money Tree – Glow Your Own Cash


90

Money Tree mobil oyunu bünyesinde, tıklama sayınıza ve tıklamalarınızın değerine bağlı olarak ağacın büyümesini sağlayabiliyorsunuz. Tıklamaların kazandıracağı değerler ve oranlarında değişiklikler belirlendiği taktirde kampanyalardan faydalanılabiliyor. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen uygulamanın doğrudan etkilenen kampanyalarıyla siz oyunda değilken bile para kazanabilirsiniz. Money Tree oyunu için ağacın yetiştirilmesi için gübreler de kullanabilirsiniz.

Money Tree Oyunu Nasıl Oynanır?

Money Tree mobil uygulamasının oynanması için tıklamaların oyun başlangıcından sonuna dek yapılması önem teşkil ediyor. Oyunun özelliği gereği sadece tıklama değil, otomatik olarak kazanılmasını sağlayan alanları da değerlendirilebilir. Bu sayede sorun yaşanmaksızın tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, tıklamalarla birlikte gelir elde edilmesi mümkün oluyor. Money Tree mobil uygulamasının belirlenen para düşürme değerlerinde sizin yapacağınız artış önem teşkil ediyor.

Oyunun kaç saat boyunca giriş yapılmadığı süre boyunca para kazandırabileceği gibi durumlar tamamen artırılan alanlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Money Tree Glow yourt own cash uygulamasının telefondan ve tabletten indirme durumunda da kullanıma uygun bir içerik olması sağlanmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir