Mars: Mars


67

Mars: Mars oyunu, mobil cihazlarda oynanabilen oyunların başında geliyor. Kaliteli yapımlardan biri olması nedeniyle dikkat çeken oyun, direkt olarak yer çekiminin ve haritanın diğer etkenlerinin göz önünde bulundurulmasını gerektiren özelliklere sahiptir. Mars: Mars mobil cihazlarda milyonlarca oyuncu tarafından ilgi görüyor.

Mars: Mars Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanmasıyla ilgili belirlenen dinamikler son derece basit. İleri gidebileceğiniz gibi, geri de gidebilirsiniz fakat her bir zıplamada mutlaka yere yavaş bir iniş yapmalısınız. Yere yapılacak olan inişlerin yanı sıra, kalkışlarda da gücünüzü dikkatli bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Normalden daha hızlı kalkar veya daha hızlı inerseniz bu durum patlamanıza yol açacaktır.

Sırtınızdaki çantanın gücünü kontrol etmeniz gerektiği gibi, ayaklarınızın kırılmaması için yer çekim oranını da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Her oyuncu Mars: Mars mobil oyunu başlangıcında pek çok kez yanlış komutlarla ölebiliyor. Bu durum bir süre sonra alışılarak geçtiği için herhangi bir problem yaşanma ihtimali de düşürülebiliyor. Mobil oyun kategorisinde son derece zor olarak görülen, dinamikleri öğrenildiğinde kolaylaşan uygulamalardan bir tanesidir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir