Dying Light Çıkış Tarihi


85

Dying Light

Zombi oyunlarının çıkışına artık alıştık. Neredeyse hepsi aynı konsepti kullanarak, senaryoda basit kalarak bizlere pek de güzel oyun sunmuyorlar; tabi arada istisnalar da yok değil. Bu alanda bizi en çok heyecanlandıran oyun ise Dying Light olmuştu. Tanıtımınında verilen bilgiler, trailerlar ve oyun içi görüntüler bizleri fazlasıyla etkilerken oyunun Chrome Engine 6 teknolojisini kullanacak olması ise başka bir dikkat çeken ayrıntı. Ancak kötü bir haber var; Dying Light çıkış tarihi maalesef ertelendi.

Zombi konseptini farklı detaylarla ön plana çıkarmayı hedefleyen aksiyon ve korku oyunumuz, aynı zamanda FPS türünde de olacak. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve One platformlarında görülecek. Hem single, hem de multiplayer moduna odaklanacak. Gelelim Dying Light ile ilgili olan kötü habere.

Yayımlanan bilgilere göre Dying Light 2015’in Şubat ayına ertelendi. Oyunun açık dünya oluşu ve en iyi şekilde oyuncuya sunulması gerektiğini belirten Techland, kendilerini hazır hissettiklerinde oyunun piyasaya çıkması gerektiğini belirtti. Ayrıca Warner Bros. Interactive Entertainment’ın bu ertelemeyi de desteklediği söyleniyor.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir