Dying Light’tan yeni trailer


85
Dying Light

Dying Light

Son iki senedir zombi oyunları öylesine tutuldu ki artık bu oyunların piyasadan çekilmeyeceği konusunda hem geliştiriciler hem de oyuncular hem fikir hale geldi. Bu oyunların arasına 2014 yılında Dying Light da katılacak. Bu vakte kadar yayımlanan görsel ve videolarla pek de ilgimizi çektiğini söyleyemeyecek olduğumuz oyundan yeni bir fragman daha yayımlandı. Ancak yine de oyun sistemiyle gerçekten diğer zombi oyunlarına parmak ısırttırıyor.

Zombilerin ne kadar ilgi çekici yaratıklar olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Dying Light isimli yeni FPS oyunumuz da, farklı bir bakış açısıyla geliyor. Nasıl mı? Dead Island, Mirror’s Edge ve Fallout’u bir arada düşünün. İşte Dying Light da böyle çılgın bir oyun olacak. Bunun yanında Techland ve Warner Bros. Interactive Entertainment’ı bir araya getirecek, ayrıca Chrome Engine 6 teknolojisiyle görülecek.

Dying Light; 2014 yılında PC, PS4, PS3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarında piyasaya çıkacak. İşte Dying Light için son yayımlanmış olan trailer, bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir