Emsan Küçük Ev Aletleri


83

Emsan Küçük Ev Aletleri ile mutfağınız şenlenecek.

Emsan Bella Gusto Mini Golden Pink Stand Mikser Mutfak Şefi 800W 3,5 Lt

emsan.com.tr pratik çözümler sunan sayfa, zarif elinizi yormadan hamur çeşitleri yapabilmenize olanak tanır.

Emsan Bella Gusto Mini Golden Pink Stand Mikser Mutfak Şefi 800W 3,5 Lt, 800 W motor gücü ile hamur işlerinizde en büyük yardımcınız olacak. 2 yıl garantili olarak gelen ürün, elektrikli olarak tasarlanmıştır. Emsan kalitesi ile üretilmiş olan model; 3 kg kadar kendi ağırlığına ve 3,5 litre de iç hazneye sahiptir. Ürün içeriğinde; hamur kancası, balon çırpıcı ve çırpıcı bulunmaktadır. Gövde kolayca açılabilir şekilde sunulmuştur. 6 hız seviyesi bulunurken, kilit fonksiyonuna da sahiptir. Karıştırıcı gövdesi paslanmaz çelik, bulunan aparatları alüminyum, dış gövde ise plastik malzemedendir.

Emsan Bella Gusto 6 Dilim Ekmek Kapasiteli Granit Tost Makinesi Beyaz

emsan.com.tr fonksiyonel ürünleri ile mutfak işlerinizin yardımcısı.

Emsan Bella Gusto 6 Dilim Ekmek Kapasiteli Granit Tost Makinesi Beyaz, bir tost makinesinden çok daha fazlası. Ürün aynı anda; 6 adet tost yapabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra; et, balık, tavuk ve sebze pişmesine de olanak tanır. Isı ayar düğmesine sahip olan ürün; kısa sürede tercih edilen ısıya ulaşım sağlayacak ve her bölgenin eşit olarak ısınmasını ve lezzetin her alanda bütün olmasına katkı sunar. Granit döküm tabakalar; 180 derece açılabilir şekilde tasarlanmış olup kolay temizlenebilir bir özelliğe sahiptir. 2000 W elektrik gücüne sahip ürün, tost ve ızgara olarak kullanılabilir yapıdadır. Boyutu 24 x 30 cm kadardır.

Karaca Inox Ekmek Kızartma Makinesi 8501

emsan.com.tr ekmeklerinizi sıcacık yapacak tasarımları ile iştahınızı kabartacak.

Karaca Inox Ekmek Kızartma Makinesi 8501, 850 W elektrik ile çalışacak şekilde imal olunmuştur. Gövde malzemesi, paslanmaz çelik olarak tasarlanmış olup, uzun yıllar rahat ve sağlıklı bir kullanım sağlar. Gövdesi çift adet ekmek kızartma kısmına sahiptir. Ergonomik tasarımı sayesinde, sadece ekmek kızartma yanı sıra; buz çözme ve ısıtma özellikleri de sunar. Temizlenebilirlik açısından, kırıntı çekmecesi olarak bir bölmeye sahiptir. Makine 7 farklı ısı seviyesi ile sıcacık ekmekler sunarak, kahvaltılarınıza çeşitlilik katacak.

 

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Purplegold

emsan.com.tr mutfağınızın baş tacı ürünleri size sunarak, hayatı kolaylaştırıyor.

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Purplegold, 1500 W enerjisi ile hızlı ve pratik içecekler hazırlayacak. Ürün tek seferde, 2 lt sıvı taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Elektrik ile çalışır. Kolay montaj ve demontaj özelliğine sahip olması ile birlikte, pratik şekilde temizlik sağlar. Paslanmaz çelik filtre ve oluk ile dizayn edilen ürün, uzun yıllar boyu sağlıklı kullanım sunar. Ürün içerisinde bulunan zirkonyum bıçak, sebze ya da meyvelerin vitaminlerinden kayıp yaşamadan sularının alımlarını sağlar. Yerli üretim ve 2 yıl garantili bir üründür.

Homend Functionall 2833h Mutfak Robotu Su Yeşili

emsan.com.tr elektronik ürünleri ile mutfağınızın pratik yardımcısı olmaya aday.

Homend Functionall 2833h Mutfak Robotu Su Yeşili, elektrikli bir ürün olup; fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Tek başına blender gibi kullanabilmenin yanı sıra, büyük bir mutfak robotu olarak da kullanmaya olanak tanır. Ürün; rendeleme, dilimleme gibi özelliklere de sahiptir.

emsan.com.tr sunduğu ürünler sayesinde, mutfağınız da en büyük yardımcınız. Hadi hemen verilen adrese gir, stoklar ile sınırlı olan fırsatları yakala.

 


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir