Çocukların Eğitimi Erken Yaşta Başlar! Çocuklu Dünya!


117

Pedagog Profesör Dr. Norma Razon liderliğinde kurulan Çocuklu Dünya platformu, alanında başarılı uzman ve oldukça tecrübeli ekibi ile yalnızca çocuklar için değil anne ve babalar için de kendilerini daha iyi hissetmeleri adına çalışmalar sunmaktadır.

Çocuklu Dünya Nedir?

Çocuklu Dünya platformunda sunulan kurumsal hizmetler, yalnızca çocuklar için geçerli değildir. Çocuklarla beraber yetişkinlere yönelik de birçok etkinlik yapılıyor. Aynı zamanda çalışan kişilerin, kişisel gelişimlerini destekleyici çalışmaların her biri firmada mevcuttur. Buradaki en temel amaç hem çocuk, hem yetişkin, hem de çalışan kişilerin sosyal kimliklerine saygı duyulan aynı zamanda kurum kültürü bünyesinde sosyal rollerinin dikkate alınması adına, çalışmalar ortaya çıkarmaktır.

  • Kişinin bireysel performansını artırmak adına yapılan çalışmalarda, platformun sunduğu öncelik hem çalışanlara, hem de ailelerine saygı duyulmasıdır.
  • Yapılan hizmetlerde hem çocuk, hem yetişkin, hem de çalışan için farklı hizmetler sunulduğundan dolayı yetişkin olma, annelik ve babalık, çocukla aile olma çalışan kimliği gibi segmentler dikkate alınmaktadır. Burada eğitim danışmanları, uzman psikolog, psikiyatri ve pedagog ile her daim kişilerin kendilerini daha iyi hissetmesi en temel hedeftir.

Çocuklu Dünya Platformundan Kimler Hizmet Alabilir?

Çocuklu dünya platformunda, isminden anlaşılacağı üzere yalnızca çocuklar hizmet almamaktadır. Çalışan yetişkinler, anne ve babalar da burada hem sosyal kimlikleri hem de bulundukları süreçle ilgili birçok konuda destek alabilirler. Çalışan kişiler için farklı hobiler sunularak, zihinlerinin rahatlatılması amaçlanır. Anne ve babalar için çocuk gelişimi, hamilelik süreci, çocuğun her döneminde karşılaşılabilecek durumlar adına rehberlik servisi alabilirsiniz. Çocuklar için gelişim süreçlerinde eğlenirken öğrenmelerini sağlayan, etkinlikler mevcuttur. Bunların her biri farklı yaş gruplarına göre tasarlanıyor. Alanında uzman eğitmen ve psikologlarla alınan eğitim sonrasında etkileri görülebilir.

Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Çocuklu Dünya ailesinin bir parçası olduğunuz takdirde uzman seminerler, etkinlikler, makaleler, video projeleri gibi birçok hizmet sunulmaktadır. Etkinlikler hem çocuklar, hem de yetişkinler için geçerlidir. Burada yapılan etkinliklerde ruh sağlığından başlayıp, her konuda etkinlikle karşılaşabilirsiniz. Yetişkinler ve çocukların kişisel gelişimleri, zihinsel olarak rahatlama ve buna benzer psikolojik detaylar da kendinizi iyi hissetmeniz amaçlanır. Çalışanlar için seminerler ve makaleler mevcut. Bulunduğunuz şirket ortamında çalışanlarınızın zihinsel ve psikolojik performanslarına etki edecek, birçok etkinlikte sunuluyor. Bunların her biri için detaylı bilgi de, iletişim kanalları mevcuttur. İletişim kanalları üzerinden irtibata geçtiğiniz takdirde detaylı bilgiyi alanında uzman, tecrübeli ve oldukça donanımlı profesyonel ekibinden olabilirsiniz.

Yapılan Çalışmalar Nelerdir?

Çocukla Dünya sisteminde yapılan çalışmalar, en başta da belirttiğimiz gibi farklı yaş gruplarına göre değişiyor. Çocuklar için farklı yaş gruplarına göre değiştiği gibi yetişkinler için de aynı sistem mevcut. Çalışanlar için tamamen çalıştıkları iş, yaş ve bulundukları sektörün genel şartlarına göre birçok çalışma mevcuttur. Kodlama atölyesi, hobi olarak yapılan çalışmalar, sosyalliği artırma hizmetleri, ebeveynler ve çocuklar arasındaki iletişimi geliştirmeye yönelik çalışmalar ve bunun gibi birçok etkinlik sunuluyor. Etkinlikler belirli bir süreç içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süreçte almış olduğunuz eğitimde, yanınızda her daim sizi destekleyecek olan uzman psikolog, uzman psikiyatri, uzman doktor ve eğitmenler bulunuyor. En temel amaç daha iyi hissetmek, daha huzurlu yaşamak!

Çocukludünya.com platformuna online olarak erişim sağlayıp, dilediğiniz hizmeti detaylı olarak edinebilirsiniz. Çocuklu dünya ile hem çocuklar, hem ebeveynler, hem de çalışanlar sosyal kimliklerini geliştirerek mükemmel bir rehberlik servisi alabilirler. Burada yapılan etkinliklerin, her açıdan size fayda sağlayacağı net olarak söylenebilir.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir