Avonla Yaz Fırsatları


80

kozmetik.avon.com.tr parfümden, kozmetiğe, bakımdan, erkek ve kadın kitlerine kadar birçok çeşit ürün için ev sahipliği yapar. Tek yapmanız gereken aradığınız ürünü yazıp aratmak ve siparişinizi oluşturmak kadar kolaydır. Sonrasında ise size ufak bir bekleyiş sonucunda, ürünlerinize kavuşmak ve deneyimlemenin keyfi kalır.

Damatlara Özel Hediye Seti 

kozmetik.avon.com.tr platformunda sunduğu damat bakım kiti ile işlerinizi kolaylaştırır. Bu ürünü bu şekilde set olarak alabilirsiniz, ayrıca kendiniz de damadınız için bakım malzemeleri ekleyerek çeşitliliği artırmanız da mümkün olacaktır.

Damatlara özel hediye seti;

  • Çeyiz kutusu
  • Erkek parfümü
  • 2 çeşit saç ve vücut şampuanı

İçerir. Böylece hazır paket olarak, sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Gelinlere Özel Hediye Seti 

kozmetik.avon.com.tr, gelinlere özel hediye seti olarak tasarlanmıştır. Bu sayede çeyizlerinize katkı sunarken, sevdiklerinizi de mutlu etmenizi mümkün kılacaktır.

Gelinlere özel hediye seti, içeriğinde birkaç ürünü birden barındıran set şeklinde; müşterilere sunulmuştur. İçeriğinde;

  • Paket kutu
  • Kadın Parfümü
  • Çift fazlı saç spreyi
  • Banyo köpüğü
  • El kremi

Bulunur. Paket olarak alabileceğiniz bu kutu ile düğün ya da nişan alışverişleriniz için çeyizlerinize katkı sunabileceğiniz bir üründür.

True Colour Kirpikleri Uzun Gösteren Besleyici Maskara 

kozmetik.avon.com.tr bayanların mükemmel ve eşsiz mükemmellikte görünümlere sahip olmasına katkı sunar.

True colour kirpikleri uzun gösteren besleyici maskara, besleyici formüle sahiptir. İçerdiği hindistan cevizi, argan yağı ve E vitaminleri ile kirpiklerinizi güçlendirir. Yağlı yapısı sayesinde temizlemesi de kolay bir üründür. Kirpiklerinizi olduğundan daha uzun göstermeye fayda sağlayacak, sık aralıklara sahip kompakt yapıda fırçası bulunur. Besleyici formülü ile kirpiklerinizi dolgun ve benzersiz gösterirken; uygun fiyatı sayesinde de cebinize katkı sağlar.

Avon Senses Soft Vanilla Vücut Spreyi 100 ml 

kozmetik.avon.com.tr mükemmel ve eşsiz kokulara sahip olmanız için tasarlanmış ürünlere sahiptir. EDT, sprey, vücut spreyi, roll-on ya da deodorant olarak; kadın,  erkek ve çocuk bireyler için birçok ürün çeşidini barındırır.

Avon senses soft vanilla vücut spreyi 100 ml ile hoş kokulara sahip olabilirsiniz. Vanilya kokusu ve sandal ağacı kokuları ile özleştirilmiş, hoş ve hafif kokuya sahiptir. Bedeninizde ve duyduğunuzda burnunuzda ağır bir koku bırakarak, bunaltmaz. Doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiş ve formülize edilmiştir. Ambalajı ise geri dönüşüm etkisine sahip olup çöpe gitmeye gerek bırakmayarak ülke ekonomisine de katkı sunar.

Avon Care Avokado Yağı İçeren El Kremi 75 ml

kozmetik.avon.com.tr, ürün çeşidi ile her yönden siz değerli müşterileri için bakım sunar.

Avon care avokado yağı içeren el kremi 75 ml ile her an yanınızda olmaya adaydır. Orta boy yapısı sayesinde, taşımak hususu da kolay olur. Özellikle kuru ciltler ile çok kuru yapılarda bulunan ciltler için formülize edilmiştir. İçerdiği doğal bitki özleri sayesinde, cildinizi nemlendirerek bakım sağlar. Genel olarak eller için kullanıma sunulmuş olması sebebi ile özellikle yüz için uygun olan kremlerin tercih edilmesi önerilmiştir. Avon care ile kurumuş, çatlamış ve kötü bir görünüme sahip bulunan ellere veda ederek; daha zarif ve yumuşacık bir el yapısı ile görünümüne merhaba deyin!

Bazen istediğiniz ürünü ararsınız ancak pahalı olduğu için bırakmak zorunda kalırsınız. Kampanya, indirim kovalarsınız. Ancak ihtiyacınız olduğu zamanlar ise inatla denk gelmeyebilir. Fırsat, insana belirli aralıklar ile gelir unutma. İhtiyacın olan her ürün için, hemen tıkla kozmetik.avon.com.tr – Avonla yaz fırsatları kaçırma!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir