Çocuklara Beyin Geliştirici Oyunlar; Toyzzshop


105

Toyzz Shop oyuncak dünyası, çocukların en sevdiği adres! Çocuklarınız oynarken aynı zamandan gelişimleri açısından fayda sağlayan oyuncaklardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Okul öncesi eğitici oyuncaklar, çocuğun yaşadığı dünyayı keşfetmek için önemlidir. Hemen şimdi, sistemde sunulan oyunlarla tercihinizi kullanıp çocuğunuzu şımartın!

Crafy Mickey Mouse Ve Arkadaşları Dondurma Fabrikası Oyun Hamuru Seti 200 Gr. 29 Parça

Crafy Mickey Mouse ve Arkadaşları Dondurma Fabrikası Oyun Hamuru Seti 200 gr. 29 Parça, eğitici ve eğlenceli bir oyuncaktır. İndirimli ve avantajlı fiyat ile sistemde bulunuyor. Mickey mouse arkadaşı ile beraber rengarenk dondurma yaparken, çocuklarınız eğlenceye katılır. Yumuşak ve mis kokulu hamurların yapım malzemesinde ürünler testten geçmiştir. Çocukların sağlığına kesinlikle zarar vermez. 3 ve 6 yaş araları için geçerlidir. Set içerisinde yeşil, mavi, kırmızı ve sarı olmak üzere 4 farklı renk bulunuyor.

Crafy Frozen Çantalı Oyun Hamuru Seti 200 Gr. 20 Parça

Crafy Frozen Çantalı Oyun Hamuru Seti 200 gr. 20 Parça, 3 ve 6 yaş aralığı için geçerli bir oyuncaktır. Oyun hamuru ile çocuğunuz hem el becerisi, hem de hayal gücünü geliştirir. Farklı renklerde hamurlar sunulur. Yeşil, sarı, mavi ve kırmızı olmak üzere capcanlı renkler sağlığa zarar verecek herhangi bir yapı malzemesi kullanılmadan sunulmaktadır set içerisinde yalnızca oyun hamuru değil 8 adet üründe başlık, 1 adet şırınga iticisi, 1 adet merdane, 1 adet kalem olmak üzere farklı parçalarla beraber 20 parça yer alıyor.

Memory Game Meyve Ve Sebze Hafıza Oyunu

Memory Game meyve ve sebze hafıza oyunu, uygun fiyatı ile sistemde sunulur. Eğitici oyuncaklardan yana tercihinizi kullanmak istediğiniz takdirde oldukça tavsiye edilen bir oyuncaktır. Çocukların yaratıcılık, konsantrasyon, bağlantısal ve sonuç odaklı düşünmesinde gücünü destekler. 48 parça ürün mevcut.

Domino Game Hayvanlar Oyunu

Domino Game hayvanlar oyunu, 3-5 yaş aralığı için geçerlidir. Oyuna başlamadan önce kartların her birinin yüzü kapatılır. Ardından eşleştirilerek oynanmaktadır. Çocuğun hafıza ve parçalardan bütün oluşturma gücünü test etmeyi destekler. 28 parça bulunuyor.

Crafty Pazar Kahvaltısı Oyun Hamuru Seti 3 Gr 23 Parça

Crafty pazar kahvaltısı oyun hamuru seti 3 gr 23 parça, çocuğun el becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Rengarenk hamurlara şekil vermek aynı zamanda hayal gücünde zenginleştirir. Hamur içeriğinde, 6 renk mevcuttur. Kutu üzerindeki pratik bilgilerle beraber, çocuk ana renkleri öğrenir. Gelişimi açısından tavsiye edilen bir oyuncaktır.

Çocuklar için yaş ve kategori sınırlaması olarak sunulan oyunların her biri, Toyzz Shop oyuncak dünyasında bulunuyor. Toyzzshop.com websitesi bünyesinde eğitici oyuncaklardan teknolojik ürünlerine, hediyelik oyuncaklardan peluş oyuncaklara kadar birçok seçenek alternatif ürünlerle beraber bulunmaktadır. Online olarak sipariş edip, adresinize anında teslim edilir. Hemen şimdi, siz de sistem üzerinden satın alabilirsiniz!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir