Sigortanızı Erkenden Yaptırın; Allianz Sigorta


107

Allianz sigorta, geniş acenta ve banka kanalı ile yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Her daim yenilikçi anlayışı ile sigorta sektöründe öncü bir liderdir. İyileştirilen dijital çözümler ile sigorta konusunda, her daim yanınızda olur. İhtiyacınıza yönelik geniş ürün hizmeti için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Allianz Dask Zorunlu Deprem Sigortası

Allianz Dask Zorunlu deprem sigortası için sistemde, tarafınıza bir form sunulur. Bu forumda gerekli bilgileri yazarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Deprem ya da depremden kaynaklı olarak gerçekleşen riskli durumlarda, sigortanızın olması binanızda yaşanacak maddi kayıpların karşılanması anlamına geliyor. Zorunlu bir sigorta türüdür. Deprem, yangın, infilak, tsunami ve yer kayması gibi maddi zararlar sigorta ile teminat altına alınır. Sistemin web sitesi üzerinden satın aldığınız gibi merak ettiğiniz detaylarda, yetkili sigorta acentasına ulaşmanız mümkün.

Araç Kasko Sigortası

Araç kasko sigortası ile 5 dakikadan kısa bir sürede, kasko teklif, alabilirsiniz. Teklifinizi oluştururken yüzdelik dilimlerde, indirimlerden yararlanmanız mümkün. Kendinizi ve aracınızı güvence altına almak istediğiniz zaman, kısa sürede online olarak gerçekleştirebileceğiniz sigorta içeriğinde birçok hizmeti de bulundurmaktadır. Yangın servis ağı, çekici ve yedek araç hizmeti, orijinal cam değişimi ve mini onarım hizmeti sağlanır. Kasko sigortası hakkında daha fazla bilgi almak istediğiniz takdirde sistemin yetkili çalışanları bu konuda tarafınızı bilgilendirir.

Araç Zorunlu Trafik Sigortası

Araç zorunlu trafik sigortası, seyir halindeyken aracınızın diğer araçlara ya da üçüncü kişilere zarar vermesi durumunda zorunlu trafik sigortası kullanılır. Oluşan zararlı masraflar, sizin adınıza sigortanız bünyesinde karşılanmaktadır. Burada mini onarım hizmeti, yol yardım hizmeti, ferdi kaza hizmeti gibi teminatlara sahip olabilirsiniz. Aracınızda yaşamış olduğunuz trafik kazası sonrasında vefat ya da sakatlık durumu varsa buradan doğabilecek masraflarda sigortanız bünyesinde karşılanmaktadır.

Online Seyahat Sağlık Sigortası

Online seyahat sağlık sigortası, 5 dakika içerisinde sistemindeki formu doldurmanızla beraber oluşturabilirsiniz. Sağlık alanında kullanabileceğiniz sigortada, detaylı bilgilendirmeyi sisteminin yetkili çalışanları ile irtibata geçtiğiniz takdirde öğrenmeniz mümkün. Sağlığınıza verdiğiniz değeri, kaliteli bir sigorta firması ile taçlandırmak istiyorsanız işlemleriniz kısa sürede tamamlanır. Online seyahat sağlık sigortasındaki satın alma formunda, tarafınızdan istenen bilgilerin tamamen size ait olması gerekiyor. Zorunlu bilgilerdir. Her bir sigorta satın alma formu da, aynı şekilde tamamlanmalı.

Allianz sigorta, sektörde uzun yılı aşkın zamandır tecrübesi ve uzman ekibi ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Hızlı ve yüksek standartlarda hizmet ile beraber sigorta sektöründe, yenilikçi anlayışıyla ayrıcalıklı çalışmalar sergiler. Allianz.com ile siz de, vakit kaybetmeden sigortanızı kısa bir sürede yaptırın!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir