En İyi Xbox One Oyunları Nelerdir?


93

Xbox One, Microsoft’un en yeni oyun konsolu olarak bilinmektedir. Şık tasarımı ve kullanışlı konsolları ile gerçek bir oyun deneyimi yaşayan Xbox One, Türk oyun severlerden de tam puan alan başarılı bir oyun konsolu olarak bilinmektedir.

Xbox One aldıktan sonra oynayacağınız oyunları da iyi bilmeniz önemlidir. Bu yüzden insanların sık sık en iyi Xbox One oyunlarını merak ettiklerini ve bu konuda araştırma yaptıklarını söyleyebiliriz.

Öncelikle dünya çapında popüler olarak oynanan bazı PC oyunlarının Xbox sürümlerinden söz edebiliriz. Bu konuda da öncelikle Minecraft: Xbox One Edition ile karşılaşıyoruz. Modlama desteği, konsolda olmasa da başarılı bir sürüm olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer pist yarışlarını oynamayı seviyorsanız da size Forza Motorsport serisini tavsiye edebiliriz. Özellikle serinin son çıkan 6.oyununun oldukça başarılı grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yarış oyunlarını sevmiyorsanız da farklı bir boyut getiren Forza Horizon serisini tercih edebilirsiniz.

Son olarak yine bir seri olan Gears of War serisini önerebiliriz. Farklı sürümleri bulunan bu oyun serisi de şimdiye kadar 4-5 farklı oyunla Xbox dünyasına katılmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir