Fallout 4 Oyun İncelemesi


83

Bethesda’nın favori oyunlarından biri olan Fallout 4’ün yeni sürümünün duyurusu artık yapıldı. Oyunun yayınlanmasından 2 yıl sonra, bu yeni sürüm ilk günün heyecanıyla karşılanmış gibi görünüyor.

Fallout 4: Yılın yeni sürümünün yayımlanmasıyla birlikte grafikleriyle de geliştirildi ve oyun revize edilerek sunuldu. Ayrıca fan üretim modlarının kullanımının ücretsiz olacağı da söylenen bilgiler arasındadır. Paket fiyatı şu anda 99,99 dolar olarak belirlenmiştir.

Bu sürüm PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyun dünyası günden güne gelişmeye devam ettikçe, yeni sürümler ve güncellemeler ile popüler oyunlar geliştirmek, yeni içerik oluşturmak ve insanları güldürmek önemlidir.

Bethesda tarafından geliştirilen efsanevi serinin son üyesi olan Fallout 4’ün sistem gereksinimleri de açıklandı ve tüm dünya büyük bir heyecanla yeni sürümü de bekliyor. Açık bir oyun alanı, derin bir hikaye ve çok sayıda RPG unsuruyla süslenmiş olan Fallout 4’ün klasik serisinin en iyisi olması bekleniyor. RPG serisinin hayranları için doyumsuz bir macera sırada bekliyor diyebiliriz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir