Assasin’s Creed 2 Oyun İncelemesi


93

Serinin ilk oyununda Alamut ve Hasan Sabbah konu edilirken bu oyunda oldukça farklı bir dönemdeyiz. 1091 senesinde 1476 senesine bir anda ışınlanıyoruz. İlk oyundan sonra fazlasıyla mesafe katetmiş olarak gördüğümüz Ubisoft ilk oyundaki eksik ve kusurları neredeyse tamamen gidermeyi başarmış. Kontroller tıpkı ilk oyunundaki gibi olup, bu oyunun sevenleri bu konuda oldukça mutlu olacak.

Assasin’s Creed 2 müzikleri, seslendirmeleri, grafikleri, hikayeleri ve atmosferi ile kusursuz bir oyun diyebiliriz. İlk oyundan sonra giderilen eksiklikler ve düzenlenen grafikler ile son derece zevkli vakitler geçirmeniz kaçınılmaz!

Her haliyle dört dörtlük görünen bu oyunu oynamayı kaçırmayın! Para karşılığı yapacağınız görevler ile karakterinizi güçlendirecek yetenekler geliştirebilir ve materyaller elde edebilirsiniz. Gerçekçe grafikleri ve seslendirmeleri ile oyunu oynarken adeta yaşayacaksınız. Rönesans İtalya’sında geçmekte olan bu hikayede İtalya’nın Floransa’sından Venedik’ine büyük ve geniş İtalya sokaklarında oyun esnasında incelemeniz mümkün oluyor!


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir