Assasin’s Creed Origins Oyun İncelemesi


99

Assasin’s Creed Origins oyunu Kleopatra zamanını tema almış olan bir oyun. Oyun 2017 senesinde piyasaya sürülmüş olup Ubisoft Montreal tarafından geliştirilmiştir. Seri içerisindeki iyi her şey aynı yerde toplanmış olup üstüne yeni pek çok güzel özellik eklenmiştir. Oyunda kullanılan animasyonlar ve efektler kendinizi adeta oyunun içerisinde hissetmenize sebep oluyor.

Oyunda dikkatleri çeken ilk değişiklik eşya, yetenek ve seviye sistemi oluyor. Oyun içerisinde sahip olduğunuz materyalleri kendi seviyenize göre geliştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz silahlar size yeterliyse ve karşınıza yeni silahlar çıkıyorsa onları satarak para kazanabilir ya da parçalara ayırarak kaynak edinmenizi sağlayabilirsiniz.

Oldukça geniş bir açık dünya temasına sahip olan bu oyunda keşfedilecek pek çok yer ve yapılacak çok fazla görev sizleri bekliyor! Oyun içerisinde bazı yerlerde karşınıza çıkacak olan bulmacalar sayesinde oyununuz daha heyecanlı bir hal alacak ve saatlerce vakit geçirip vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

 


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir