Deceit Oyun İncelemesi


80

2017 senesinde piyasaya sürülmüş olan bu oyun birinci şahıs kamerasıyla oynanmakta olan fazlasıyla popüler bir aksiyon oyunudur. Macera ve korku temaları da birleşip oyuna dahil olunca oyuncuları kusursuz bir serüvene sürüklüyor! Her anında gittikçe artmakta olan gerilim ve hikayenin akıcılığı ile kendinizi uzun saatler boyunca oyunun başından alamayacaksınız.

Bir oyuncu grubu ile dökük bir evde başlamakta olan oyunun hikayesine bakıldığında her şey normal gibi gözükse de grupta bulunmakta olan 3 kişinin virüslü olduğu anlaşılıyor ve hikaye de oyun sırasında bu virüslü karakterlerin kimler olduğunu tahmin etmeye yönelik ve bu esnada enfeksiyon kapmamak üzerine işlemektedir. Çok oyunculu olarak da oynanmakta olan Deceit hastane, orman veya başka bir harita üzerinde farklı grafikli aksiyon deneyimleri sunmaktadır.

Oyunda ölmeden dışarıya çıkmak ve de bu süre içerisinde art ardına gelmekte olan canavarlar ile savaşmak oyunun ana temasıdır. İnsana muazzam bir gerilim hissi veren bu oyunu oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir