Assasin’s Creed 3 Oyun İncelemesi


93

Kült haline gelen Assasin’s Creed serisi şimdi çok farklı bir halkası ile karşımızda! Öyle ki oyun 1700’lerin Amerika’sını tema olarak kullanıyor. Oyun içerisinde Amerikan halkı tarafından İngiliz Sömürgecilere verilmekte olan mücadeleye tanık oluyoruz.

Oyun içerisinde serinin diğer oyunlarından daha farklı olarak eklenmiş olan deneyimler bizleri çok heyecanlandırdı! Oyun içerisindeki ana karakterimiz Kızıldereli Connor olup oldukça yetenekli ve oyun süresince daha çok çeşitli yeteneklerine şahit oluyoruz. Oyun esnasındaki çeşitliliğe bir de avcılık ve denizcilik katılmış olup son derece heyecanlı anlar sizleri bekliyor.

Oyun grafikler ve seslendirmeler gibi özellikleriyle son derece eğlenceli ve gerçekçi olup oyunun başına oturduktan sonra geçirdiğiniz sürenin nasıl geçtiği anlamayacaksınız. Çoğu oyun sever tarafından neredeyse tam not almış olan bu oyunda yeteneklerinizi çeşitli görevler ile geliştirebilir bu şekilde hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Oldukça eğlenceli ve kaliteli içerikleri ile Assasin’s Creed 3 serinin en gelişmiş hali ile kesinlikle oynanmaya değer.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir