Fallout Shelter


72

Son derece kolay bir oynanış süreci ve akıcı bir hikayesinin bulunması, Fallout Shelter oyununun mobil oyun statüsünde en çok ilgi görenlerden bir tanesi olmasını sağlıyor. Milyonlarca oyuncunun bulunduğu Fallout bünyesinde hikaye, atom bombası atılan bir şehrin sığınağını baştan kurarak saklanmayı ve her zaman için yaşamaya devam etmeyi konu alıyor.

Hayatta Kalma Mobil Oyunu

Mobil cihazlarda özellikle Fallout Shelter oyunun milyonlarca kişi tarafından oynanmasının temelinde, oyunda yüzlerce karakter bulunuyor olması yer alıyor. Hem çok sayıda karakter olması hem de kendi sığınağınızı oluşturmak için tamamen sistematik ve planlı bir süreç başlatmanız gerekmesi, oyunun yapısını doğrudan etkiliyor.

Sadece savaşmak için değil, sığınağı korumak ve insanların mutlu olmasını sağlamak için ve özel önlemler almanız gerekiyor. Ancak bu sayede hayatta kalmaya devam edebilir ve koloninizi büyüterek çok daha güçlü hale gelebilirsiniz. Fallout Shelter oyununun hayatta kalmanızı sağlayacak hammadde çalma ve odaları geliştirme özelliği bulunuyor. İçeriye aldığınız insanların özelliklerine ve yeteneklerine bağlı olarak birlikte olmalarını sağlayabilir ve nüfusu artırabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir