Cartoon City 2 Pro Mobil Oyunu


87

Mobil cihazlardan Google Play aracılığıyla indirilerek oynanabilecek oyun yapısı belirlenmiş olan Cartoon City 2 Pro oyunu, ücretli olarak kullanıma sunulmuştur. Oyunun ücreti 3,99 Türk Lirası’dır. Modern bir şehir kurmak için farklı haritalar belirlenirken, tam olarak hayal ettiğiniz şehri kuran kişi olmanızı sağlıyor.

Ücretli Şehir Kurma Oyunu

Cartoon City 2 oyununda özellikle temanın şehir kurmaya dayalı olması, binlerce oyuncunun özel olarak ilgi göstermesini sağlıyor. Şehirde ihtiyaç duyulan tüm binaların yapımıyla ilgili gerekli hammaddeye sahip olmanız gerekiyor. Bunun için tüm binaların sırasıyla kurulması, elde edilen kazancın da şehrin geliştirilmesi için harcanmasıyla ilgili bir süreç bulunuyor.

Kendi şehrinizi yaratmanıza imkan tanınan alanlar bulunmasına ek olarak, özellikle yer düzenlemesi ve yeni yapıların kullanılması da mümkün oluyor. Mobil cihaz oyunu olması ve sadece 3,99 Türk Lirası satın alma ücretinin belirlenmiş olması dikkat çekiyor. İstediğiniz şehri oluştururken, aklınıza gelebilecek tüm yapı düzenlemelerini gerçekleştirebilir ve görevleri yaparak daha fazla para ve tecrübe kazanabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir