Tap To Race Mobil Oyunu


80

Tap To Race oyunu, mobil cihazlardan oynanabilen ve herhangi bir yaş sınırı bulunmayan uygulamalardandır. Hızlı tıklamaya ve rakipleri yenerek üst seviyelere ulaşmaya dayalı bir hikayesi bulunuyor. Her bir rakibin tıklama değeri değişik olduğu için, tüm rakiplerinize karşı hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Online Tıklama Yarışı

Online olarak tıklama yarışı oyununu oynayarak hem kendinizi test edebilir hem de rakiplerinizden hızlı olmanız sayesinde pek çok ödülü kazanabilirsiniz. Oyun bağımlılık yapan bir yapıya sahip olduğu için, özellikle bir süre sonra son derece derin bir hikayenin içerisine girmenize yol açıyor. Tap to Race mobil oyununun sadece tıklamaya dayalı bir oynanış süreci bulunmuyor.

Zaman içerisinde özel kartları satın alacak kadar para biriktirebilir, rakiplerinizi yenerek çok daha fazla altın kazanabilirsiniz. Kazandığınız altınları oyun içerisinde harcamanız sayesinde son derece önemli güçlendiricilerden yararlanmanız mümkün oluyor. Her bir rakip, bir öncekinden daha güçlüdür. Sürekli olarak güçlenmenizi ve tıklama hızını artıracak ve tıklama başına kazanılan puanın yükseltilmesini sağlayan ekipmanlar almanız gereklidir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir