War Dragons Mobil Oyunu Nasıl Oynanır?


97

War Dragons mobil oyunu, üç boyutlu online ejderha yetiştirme ve savaş oyunudur. Mobil cihazlarda oynamaya uygun yapıda olan oyundaki efektler, ejderhaların büyüme ve güçlenme sürecindeki tüm içerikler dikkat çekiyor.

Ejderhanın kasabayı savunmasını sağlayacak şekilde eğitmek ve direkt olarak farklı oyuncuların kasabalarına saldırarak ganimet elde etme imkanı bulunuyor. Gerçek zamanlı oyun yapısı belirlenmiş olması sayesinde özellikle yeni ganimetler elde etmek için her zaman tetikte olmak gerekiyor.

Heyecan Verici Olmasına Dikkat Edildi

Hazinelerin elde edilebilmesi için en önemli faktör ejderhalardır. Ejderha saldırıda kullanılırken, savunmada ise pek çok silaha yer veriliyor. Kasabalar dayanıklı hale getirilerek, pek çoğunun fethedilmesi zorlaştırılıyor. Milyonlarca oyuncusu bulunan War Dragons bünyesinde özellikle oyuncuların gerçek olması heyecanı ikiye katlıyor.

Ejderha savaşlarında herhangi bir kan veya şiddet öğesinin bulunmuyor olması sayesinde her yaş grubundan insanın rahatlıkla oynayabileceği bir oyun oluşturulmuştur. Stratejilerin doğru bir şekilde yapılması ve planlamaların özel olarak ejderhanın gelişim sürecine göre şekillendirilmesi halinde savaşlar kazanılabiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir