World Conqueror 4


74

Mobil cihazlarda oynanabilecek en etkili oyunlardan bir tanesi olan World Conqueror 4 özellikle harita seçenekleri ve yüzlerce komutanıyla dikkat çeken bir oyundur. 50 farklı ülke için seçiminizi yapabilir ve savaş oyunundaki başarılı girişimler sayesinde tüm işlemleri kurallarına göre gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya’nın dört bir yanında savaş olduğu gibi, bölgesel savaşlarda başarılı sonuçlar almak için tüm hamlelerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekiyor. Aksi taktirde savaşı ve komutanlarınızı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalırsınız.

World Conqueror Mobil Oyunu

Oyunun hikayesi tamamen oyuncunun istediği şekilde belirleniyor. Hangi ülkeyi yönetmek istediğinize bağlı olarak, savaşlar için özellikle bölgelere göre harita seçimi sonrasında sonuç alınabiliyor. World Conqueror oyunlarının sonuncusu olması, tamamen gerçek isimlerin ve ülkelerin kullanılması da oyun yapısının her zaman için ilgi görmesini sağlıyor. Dünya Savaşı için özel olarak alınan önlemler sadece askerlerin geliştirilmesi için değil, askerlerin yerleştirilmesi için de büyük bir önem teşkil ediyor. Komutanlarınızı atayarak, yeteneklerine uygun şekilde savaşmaları için uygun konumlar belirleyen kişi siz olacaksınız.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir