Gladiator Rising Roguelike RPG


87

Mobil oyunlar arasında özellikle heyecan verici oyun yapısı bulunan Gladiator Rising, tamamen başarılarınızla anılan bir gladyatör olmanızı sağlıyor. Başarısız bir gladyatör olduğunuz taktirde, rakibiniz bunu affetmeksizin ölümcül darbelerle karakterinizi öldürebiliyor.

Gladyatör Mobil Oyunu

Gladyatörle ilgili her türlü detaya karar vermeyi sağlayan özel oyun stratejisiyle birlikte, Roguelike RPG için tüm stratejilerden yararlanmanız gerekiyor. Son dönemde milyonlarca kişi tarafından indirilen oyunun görüntü kalitesi yerine, oyunun hikaye yapısı çok daha fazla dikkat çekiyor. Kaliteli bir gladyatör olmak ve hem eşyalarınız hem de direkt olarak başarılarınızla anılabilmeniz gerekiyor. Oyunun en önemli yanı ise, kaybetme gibi bir şeyin asla kabul edilmemesi.

Rezil bir savaşçı olarak anılmak yerine ölmeyi tercih edecek onurlu bir gladyatör olmalısınız. Şerefiniz için dövüşlere çıkarak, elde ettiğiniz parayla silahlar almalı ve kendi karakterinizi tam olarak rakiplerinizin zaaflarından yararlanacak şekilde yönetmelisiniz. Son yılların en çok oynanan oyunlarında görüntü kalitesinden ziyade, Gladiator Rising: Roguelike RPG oyununda olduğu gibi hikayeye odaklanılıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir