Castle Burn – RTS Revolution Strateji Oyunu


102

Castle Burn oyununun eğlenceli bir şekilde uzun süre boyunca oynanabilir yapıda olmasını sağlayan özelliği, hikayesi ve grafikleridir. Gözü yormayan, anlaşılabilir, her yaş grubu için uygun bir oyun oluşturulmuştur. Yıkılan imparatorluğun tekrar eski halime getirilmesi amacıyla yapılması gerekenlere uygun hareket edilmelidir. Bunun için de Castle Burn oyununun stratejisini oyuncunun kendisi belirler.

Castle Burn Mobil Oyunu

Mobil cihazlardan oynamak için uygun yapıya sahip olan oyunun temel yapısı, savaşla birlikte yıkılan imparatorluğu geri almaktır. Her şey çok güzel giderken bir anda merkez kale de dahil olmak üzere tüm kalelerin yıkılması, imparatorluğun son günlerini geçirmesine yol açar. Bu durumdan kurtulmak için başarılı son bir savaş vermek gerekir.

Oyuncunun bu noktada en iyi stratejiyi belirlemesi ve kurtuluşa ulaşabilmek için gerekli olan kalkınmayı sağlayarak, dostlarıyla birlikte savaşması şarttır. Castle Burn – RTS Revolution oyununda özellikle stratejiyi doğru belirlemek, düşmanlar karşısında askerleri eğiterek güçlendirmek gerekir. Başarısız olmamak için, alınacak önlemleri sırasıyla uygulamalı ve tam olarak gereken hamlelerle düşmanınızı yenmelisiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir