Eden The Game


70

İskoçya’nın en güzel yerlerinden birinde, kendi kamp alanınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm materyalleri doğadan temin etmeniz gerekiyor. Eden The Game oyununun en önemli özelliği olan doğru karar verme ve strateji olanaklarıyla en sert koşullarda dahi kamp üyelerini hayatta tutun.

Kendi Kampınızı Kurun

Hayatta kalmak için ihtiyaç duyulan tüm eşyaları tek tak yapmak ve kampınızı kurarak kendinizi savunmak zorunda olduğunuz bir oyun hikayesi bulunuyor. Eden The Game özellikle de korku türünde olmamasına rağmen, kampın bir anda beklenmedik sorunlarla karşılaşabiliyor olması nedeniyle aşırı heyecan verici öğelere sahiptir.

Eden olarak da bilinen oyunun temelinde hayati kaynakları toplamak, kampınızı baştan sona inşa etmek ve yeni yerler keşfederek maceradan maceraya koşmak yer alıyor. Hem heyecanlı hem de stratejik kararlar almayı gerektiren oyunda özellikle de görüntü kalitesi yerine, mantıklı kararlarla kampı ayakta tutma girişimleri dikkat çekiyor. Oyunu zorlaştıran sadece kampçı sayısının az olması değil, binaların her birinin özel olarak geliştirme ve korumaya ihtiyaç duyması bulunuyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir