Dragon City Mobil Cihazlarda İlgi Görüyor


101

Dragon City ismine sahip olan eski Facebook oyunu, artık mobil cihazlardan oynanabilecek yapıya sahip. Özellikle mobil cihazlarda 100 milyonu aşkın kişi tarafından indirilen oyunda ejderha yetiştirme, kaleyi koruması ve düşmanlarını yenmesi için büyütme süreci konu alınıyor.

Özel bölümlere ve hikaye yapısına sahip olan oyunda oyuncuların birbiriyle savaşabiliyor olması, en sevilen özelliklerdendir. Dragon City Android ve ios işletim sistemine sahip cihazlarda da oynanabilecek bir yapıya sahiptir.

Dragon City Oyunun Hikayesi Nedir?

Online mobil oyunlar arasında 100 milyonun üzerinde oyuncu sayısıyla dikkat çeken Dragon City, artık indirilerek oynanabiliyor. Onlarca farklı dragon yapısıyla birlikte, oyuncuların kendi ejderhalarını oluşturmaları ve savaşmaları mümkün oluyor. Ateş, su, toprak ve hava elementlerinden plan ejderhalar yapabilir ve savaştaki yerinizi alabilirsiniz.

Uzun yıllardır ilgi görmeye devam eden oyun yapısına göre, diğer oyuncularla savaşmak ve köyü geliştirmek mümkün oluyor. Güçlü ejderha üretebilmek için yumurtalarını elde edebilir ve yumurtalarından çıkmalarını sağlayabilirsiniz. Geliştirilecek ve güçlü hale getirilecek olan tüm ejderhalar özel yeteneklere sahiptir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir