Dino Quest


67

Google Play oyunlarından olan Dino Quest, özel olarak belirlenen planlamalar sayesinde tüm başarılı arkeologların kendini göstermesini sağlıyor. Oyunda dinozor kemiği olabilecek noktaların doğru tespit edilmesi, kazılan toprağın hangi alanlarında kemiklerin yayılı olduğunun anlaşılması gerekiyor.

Mobil Strateji Oyunu Dino Quest

Yeni dinozorların keşfi tamamen oyuncunun başarısına bağlı. Özellikle başarılı bir sonuç alınabilmesi ve mobil strateji uygulamasından yararlanılabilmesi için kararın dikkatli verilmesi gerekir. Hangi bölgede dinozor kemiği olabileceğini iyi tespit etmeli, bunun için de amiral battı tekniğini kullanmalısınız. Dinozor kemikleri, birbirine geçmiş ve büyük parçalar olmalarıyla ünlüdür.

Yan yana olan kutuları kazmak yerine, kemiğin yerini tam olarak bulabilmek için çapraz bölgeleri kazabilirsiniz. Hem daha hızlı bir şekilde yer tespiti yapabilir hem de enerjinizi boşa harcamadan fosilleri elde edebilirsiniz. Dino Quest oyununda iyi bir arkeolog olduğunuzu göstermeniz için mutlaka enerjiniz bitmeden fosil parçalarını elde etmelisiniz. Mobil cihazlardan oynanabilecek, stratejiye dayalı oyun özellikle ekipman güçlendirme ve yeni taktiklerden yararlanarak tüm kemikleri sorunsuz bir şekilde bulma imkanı tanıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir