Far Cry Primal ön inceleme


84

Oyun Tutkunlarına Yeni Bir Heyecan

Ubisoft’ un geçtiğimiz senenin son aylarında duyurduğu ve dört farklı stüdyosu ile ortaklaşa gerçekleştirdiği beşinci oyunu Far Cry Primal, piyasadaki oyunseverler için büyük heyecan yaratmıştı. 23 Şubat 2016 tarihinde Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One’da meraklılarıyla buluşan oyun, kısa sürede  yoğun ilgi görmeyi başardı. Tarihler 1 Mart 2016′ yı gösterdiğinde ise bilgisayarlarla buluşacak olan Far Cry Primal ön inceleme detaylarını sizler için derledik.

1- Tarih öncesi zamanların yeşil dünyası ve devasa hayvanları, gerçeğine uygun bir şekilde hazırlandığı için görüntü kalitesi oldukça yüksek bir oyunla karşı karşıyasınız. Far Cry Primal ön incelemesinde göze çarpan ilk detay bu.

2- Oyunda “avcı” değilsiniz. “Av olmamak için” mücadele edeceksiniz.

Milattan Önce 10 bin yılında ve Oros bölgesinde geçen oyunda, Takkar adındaki hayatta kalan son savaşçıyı yöneteceksiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi klasikleşmiş olan avcı değil av olmamak için mücadele edeceksiniz. Tüfek, slah, bomba gibi savunma araçlarının yerine de ok ve mızrak kullanacaksınız.

3- Yanınızda bir kurt ve istediğiniz zaman çağırabileceğiniz bir baykuş bulunuyor. Far Cry Primal ön incelemesinde bizleri şaşkına uğratan detay ise; baykuşu yardıma çağırdığınızda, dünyayı onun gözünden görerek, istediğiniz yere uçabiliyor oluşunuz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir